Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43

Thread: Temperature Control modai

Temperature Control modai

Sveikučiai,

Standartinė situacija - norisi pabandyt TC Fastteche pilna tiek klonų, tiek originalių china TC modų, lietuvos shopai užsivežė vaporsharkų, bet kaina link 200 eur...

tai klausimėlis standartinis - ar naudojat kokį nors TC modą, ir jei taip, kurį? baisiai noris išmest tuos šimtus eurų ir nusipirkt RDNA originalų, nes daiktas malonus laikyt, bet žiū, IPV4 irgi nieko, perpus pigesnis, plius tuoj išeis IPV3 su TC, gal to palaukt... gal pirkt mandriausią china made SX Mini M Class...
    ką pirkt, ar pirkt, taip toliau ir panašiai!
    žinau, kad su kinais kaip visada - gali nusipirkt katę maiše, ypač su jų "originaliais" modais, bet klonai lygiai tas pats, o DNA40 plokštė jau jūtųbe paskelbta kaip netobula ir kad gali būt kažkas geriau.
    Berserker, Serpent SMM, Hadaly, CSMNT, ThinkVape Finder 167

IPV D2 arba evic vt visi kiti asmeniskai man plytgaliai... kiekvienam pagal skoni...

Jo. Kiekvienam pagal skonį, o mano skoniui TC išvis netinka, nes kiek pamenu temperatūros kontrolė juose galima tik su nikelio viela. Kokie pora metų atgal, buvo diskusija apie vielas kaitinimui. Nikelio tada dar niekas nenaudojo, bet esmė yra tame, jog kaitinant, ta vielos dalis kuri liečiasi su skysčiu, kaitinant tirpsta ir su skysčiu mes ją įtraukiam. Kantalis yra geležies, chromo ir aliuminio. Iš šitų trijų elementų tik aliuminis yra kenksmingas mūsų organizmui ir jo ten yra apie 5%. Nichromo vieloj nikelis ir chromas. Nikelio gali būt iki 80% ir jis yra kenksmingas. A suprantu kad kaitinant nikelį garas atrodo skanesnis, bet kam kaitint 100% brudą ir dar už kosminius pinigus?
    Nu nesupratau ir viskas...

evic vt modas lygtai eina ir su titanu... daugiausiai to brudo traukiam kai pagaunam degesi, temperaturinis nuo jo ir apsaugo... cia kaip is kokios varpines ziuret...

Vat būtent, dry hitai ir aldehidai visokiausi, grynai kas kam saugiau ar sveikiau atrodo. Bet kuriuo atveju, tobulėja viskas tik į gerą, kantrybės truputį.

Quote Originally Posted by RRRobertas View Post
    evic vt modas lygtai eina ir su titanu... daugiausiai to brudo traukiam kai pagaunam degesi, temperaturinis nuo jo ir apsaugo... cia kaip is kokios varpines ziuret...
    Gali argumentuot. Nikelis šiaip yra sunkusis metalas, turintis savybę kauptis. Nedideli kiekiai nėra pavojingi, bet jis žinomas kaip kancerogenas ardantis kepenis ir sukeliantis plaučių vėžį. Taip pat skatina odos navikų susidarymą.
    Nu nesupratau ir viskas...

Neatsimenu daba kuris gamintojas bet zinomas..isleis moda su temperaturos kontrole kanthaliui
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

Evolv Mosaic plata, bet kol kas dar viskas gandai
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Naudojuosi sx mini m class. Tiesa sakant net nezinau kam as ji pirkau ir jo dziauliu mode jis retai buna, gal del to kad paprastasis sx mini baisiai patiko dizainu ir naudojime buvo super isskirus viena minusiuka. Senesniam be temp kontroles meniu vartymas baisiai nepatiko, m class pasitvarke ir naudotis daiktu lengviau. Ir sugalvojau kad man reikia temperaturos kontroles ganetinai ilgai rinkausi moda bet bet. Siaip tuo temperaturos reguliavimu praktiskai nesinaudoju tik kai buna laisvesnio laiko pazaidziu su koilais, diena kita pasinaudoju ir gryztu prie seno gero kantalio, nu faina kai negauni dry hit`o kada bakas baigesi bet nezinau kantalis yra kantalis . Isvada turiu du modus beveik identiskus tik vienam yra pribambasas kuris retai jungiamas , is tc modu rinkausi sx mini del to kad ji galima atsinaujinti, kaip tik isejas atnaujinimas tik nekaip rankos neprieina atsinaujinti. Ir gi vieni is geresniu yra sx mini ir vaporshark ar populiresniu, o gal mano zinios jau pasenusios reik pasiskaityt. Jauciu propoganda youtubine mane paveike ir man jo reikejo ir dabar sedziu issisiepes kad galiu pasigirt, zodziu einu miegot...

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Evolv Mosaic plata, bet kol kas dar viskas gandai
    Ooj ne Evaldai..kazkas is kinieciu
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40