Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30

Thread: DIY: Mechaninis Box Modas

Aš iš poliesterinių ir epoksidinių dervų kažką panašaus į tą korpusą baigdinėju, tai rankoj laikosi smagiai.
    Nu nesupratau ir viskas...

Quote Originally Posted by slash View Post
    Aš iš poliesterinių ir epoksidinių dervų kažką panašaus į tą korpusą baigdinėju, tai rankoj laikosi smagiai.
    Kad ir neapdirbtas korpusas, bet man taip pat smagiai laikosi rankoje. Dydis maniskio man tinka: 80mm x 45mm x 25mm.
    | UD BALROG 70W TC kit | Kanger SUBOX Ceramic White |
    | AW IMR High Drain 18650 2000Mah | EFEST IMR 18650 35A 2500mAh |

Bitcoin: 1K2kLyy9Le9Saq2G3JKraRi3JheDBM2zDT

Dar vienas klausimas : Galėtum parduot tokią dežutę (kiautą) už padorią kainą nupirkčiau. Beje, koki dėsi mygtuka, 510 jungtį bei spyruokles bateriju laikikliui ?

zaliasiszmogeliukas, kazkaip praleidau klausima. Paveluotai jei tinka atsakymas, tai siame video sioks toks update modo gamyboje. Visos dalys matosi.
    Aisku isvaizda nera labai grazi, reikejo daugiau darbo su sveitimu ir lyginimu, bet kaip pirmam blynui nusprendziau, kad pakanka.
    Dabar modas jau pabaigtas ir naudojamas. Atnaujinima idesiu veliau.

Quote Originally Posted by Aurimas View Post
    zaliasiszmogeliukas, kazkaip praleidau klausima. Paveluotai jei tinka atsakymas, tai siame video sioks toks update modo gamyboje. Visos dalys matosi.
    Aisku isvaizda nera labai grazi, reikejo daugiau darbo su sveitimu ir lyginimu, bet kaip pirmam blynui nusprendziau, kad pakanka.
    Dabar modas jau pabaigtas ir naudojamas. Atnaujinima idesiu veliau.
    Neblogai atrodo..net uzsimaniau idet i toki Evolva
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

Quote Originally Posted by kwtm View Post
    Neblogai atrodo..net uzsimaniau idet i toki Evolva
    Buvo minciu ir man, jau kaip tik planavau nauja spausdinti su vietomis plokstei, ekranui, mygtukam, bet viska sutrugde Kanger Subox atsiradimas, neiskenciau neuzsakes Tad reguliuojamas Modas kolkas pauzeje, tesiu su mechaniniu toliau.

Saunuoliai. Bet ar nebijot susidurti su maza problemele. 510 pinas plastmaseje blogai laikosi uzverstas, poto pastoviai gali atsisukineti kartu su atomu.
    (p.s. 1: turejau plastmaside dezute, tai man nora atmuse kanors tureti plastmaseje)
    (p.s. 2: cia mano nuomone, bei mano maza praktika)

Na kolkas stovi vietoje. Neblogai priverziau as ji, kadangi dezute nera lygaus pavirsiaus, tai laikys stipriau. Jei noretu atsisukti, visada uzverzus bus galima karstu kliju dar prideti, bet abejoju ar atsisuks.

Video pilnai naudojamo modo.

Garinant metalas syla, pleciasi. Delto jis visada suspaudzia plastmase. Plastmase suploneja ir lieka mazas tarpelis. Nuo to nepabeksi. Bet geriausiai isitikinti - tai paciam pabadyti.
    As nepries tavo ideja, as pats vis varvinu seile del 3D spausdinimo projektu. BET...

Aplamai tai grazus Box-modas, bet jio projektas laisvai platinamas internete:
    http://www.thingiverse.com/thing:732237/#files
    Ir failus galima atsisiusti veltui.