Page 42 of 42 FirstFirst ... 32404142
Results 411 to 420 of 420

Thread: Labas rytas

Pergalė! Žalgiris!
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Valiioooooooooooooo!!!!!!!!!!!!
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

saunuoliai
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Kazkaip matosi,kad forumas pridusias kazkoks,reikia kazkaip atgaivinti,o visokius apsisaukelius kurie tersia foruma kinietiskom zinutem reikia pradeti kabinti uz kiausu
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Dažnas dalyvis
    Chebra prisigaravo jau. Anksčiau kiekviename mokyklos kampe garuodavo, dbr l.retai kada pamatysi. Praėjo mada
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Dažnas dalyvis
    Neprisigaravo, o kai kainos kosmines ir pardavineja lasais tai pigiau kontrabanda rukyti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Quote Originally Posted by Zilviukstis View Post
    Neprisigaravo, o kai kainos kosmines ir pardavineja lasais tai pigiau kontrabanda rukyti.

galima ir garuoti pigiai-skyscius paciam pasimaisius,aisku jei rankos nekreivos
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Dažnas dalyvis
    Quote Originally Posted by harbour View Post
    galima ir garuoti pigiai-skyscius paciam pasimaisius,aisku jei rankos nekreivos
    Maisiau pats. Dar ir dabar 2l bazes stovi

Dažnas dalyvis
    Gerai kai jums pasiseka atrasti skonį, kas deja nepavyksta man. Kiek esu bandęs, gaunasi nei šis, nei tas.
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Dažnas dalyvis
    Bliamba, biesina kaip nesekasi. Jau pradedu abejoti ar vertėjo įsigyti bilietą gruodžio 6 su Olimpiakosu, visgi apie 3h kelionė. Aš kai negeriantis dar privalėsiu ir busiką kieravoti...