Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132
Results 311 to 315 of 315

Thread: Labas rytas

O cia tai grajus su Pergale !!! Super
    Olesub Saro zodziu patvirtinimas kad jus nebuvot sexy per ilgai nebuvo jau itemptu dvikovu ir zaidejai LKL'o kovom nenusiteikia neisimtis ir su jumis, losia vaiksciodami ir kartais turi to rezultata
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Dažnas dalyvis
    Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    neisimtis ir su jumis
    Tipo su LRytu nebuvo nusiteikę? Gali būti. Man dzyn ir nereikia manes prie LRyto fanų priskirinėti. Aš aplamai daugiau futbolu domiuosi, tik deja tenka už užsenietišką klubą sirgt
    O šiaip yra gerai, kai pvz. LKL'e būna kelios bent lygiavertės komandos. Negi jums buvo įdomūs pastarųjų metų superfinalai? Man ne, nes jokios intrigos (kaip pas ruskius prezidento rinkimai ). Todėl ir džiaugiuosi kai LRytas pakrauna žaliems malkų, tuomet atsiranda nors kažkokia viltis jog vėl atsigaus superfinalai, tik gaila jog tai būna l.retai
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Jo finalai liudnoki, bet kol vyksta EL ir taip zaidzia komanda man tas LKL nelabai rupi ir as futbola labai megstu ir irgi ne musiski as isvis labai daug sportu ziuriu kazkada lekste tik del vieno rusu kanal basketbol (kurio jau nera) staciau su 7 galvom
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Dažnas dalyvis
    Eurolyga šiemet ir praeitų metų pabaigoje buvo ir yra išties įdomi.
    Šiais laikais aš klientams jau daugiau iptv statau, nei SAT. Kitais metais tautiniui bus "galas", tad prapuls VSB
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

iptv turiu tai bedu nesudarys dar turiu cgates kabeline o as dabar kase Barsa su Realu ziuriu ne per vsb o per Ispanu Deportes 1 HD. Bus ir per lekste ka ziureti