Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39

Thread: Klaipėda

Jei tik kas neplanuoto neivyks - busiu ir as
    ProVari mini 2.5/ ProVari / Nemesis Brass/ HCigar Kraken/ The Russian 91%/ Oni/ Omega

Quote Originally Posted by robi View Post
    Tai va WINCI,jei gali suzinok ar galima vietoj garinti ir stala paimk,o gal ir 2 i kruva stumti reiks, pasek situacija ,nes as sia savaite ziaurei uzsiemes,bet 90%,kad busiu,10% maza ka.
    aš 1 kartą per mėnesį į Klaipėdą nulekiu, gal klaipėdiečiams paprasčiau užsukt į barą ir pakalbėt Stalų užsakinėt neverta turbūt, gal nebus viskas užimta. Telefonu galima bandyt pakalbėt, bet vietoj geriau būtų - į akis žiūrint konkrečiau viskas susi styguoja.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Tai čia kaip čia Valgau taurelę arbatos ir žiūriu, kad nelabai bus sujudimas Klaipėdoje. Ką padarysi, gal kita data bus geresnė renginiui

Winci, 60 km ten, 240 ten, kiek tos Lietuvėlės. Po to kartu Klaipėdoj suorganizuosim
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Winci, na kiek zinau tai robi ir as tikrai busim, be to robi bus atsivedes dar kolega bendraminti, taip kad nieks nesake kad Klaipedoje renginys atsaukiamas
    ProVari mini 2.5/ ProVari / Nemesis Brass/ HCigar Kraken/ The Russian 91%/ Oni/ Omega

Dažnas dalyvis robi's Avatar
    Ka jus VYRAI,prakaitinam coilus,pasikeiciam vatas ir varom

robi, na as jau buvau nusiteikes atvaziuot, tad tikrai nepraleisiu progos...

išdavystė - atsisakė mane vežti į Klaipėdą pats vairuoti negaliu, nes vakar, su sąlyga, kad mėšlo gavau (kašius) ... biškutį buvau išgėręs ... dvi stiklines išgėriau ...... mažutes tokias... vyno ir degtinėlės tokią čierkelą... ai - dar alučio

Dažnas dalyvis
    Zveju baras uzdarytas... O kur musu garintojai ?

Viena garintoja sėdi darbe apsupta elektroninių cigarečių ir liūdi, kad susitikimas būtent tada, kada ji dirba
    EVOD/EGO twist/Vision spinner 2/Innokin iTaste SVD
    MT3/CE4/EVOD/Vision Vivi Nova/KangerTech AeroTank Mega/iClear 30