Page 2 of 23 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 224

Thread: Vilnius

Bet kokiu atveju kada susitarsit tada as tikrai busiu bent keliom valandelem. Tiesa susidarias toki ispudi kad as cia is visu jauniasias buciau . Bet vis vien malonu butu su bendraminciais susitikti.

Bet pilnametis? Man irgi nedaug, jau kurį laiką sustojęs ant 28
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

25 bet toka ispudis susidares kad visiem cia za 30

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    +1

Quote Originally Posted by Saldus_Kompotas View Post
    Yra ir do 30. O be to, kai dėl to paties pomėgio susirenka, tai skirtumo nėra.
    Caravela (brass/SS) l GP PAPS style l Nemesis black l E-cab l iSmoka Eleaf l Cloupor MINI l Kraken l Russian 91% l Fogger v2 l Magma l Erlkönigin l Big dripper l Taifun GTII

Tada toks pasiūlymas. Mini meetas daromas trečią mėnesio šeštadienį, 17 valandą, vieta bus pranešta likus savaitei iki susitikimo. Jei kažkas žino svarią priežastį, dėl ko data, laikas netinkami, sakykite. Mano nuomone jie (diena, valanda) turėtų būti pastovūs, kad visi žinotų ir derintusi prie to laiko, jau kam nesigavo tai nesigavo. Nes jai likus dviem dienom dėl vieno žmogaus keisi dieną, tai bus taip kad kiti penki jau nebegalės. Pritarimo sulauksiu savo mintims?

Sulauksi, nes ir mano patirtis sako, kad būtent konkretus pastovus sutartas laikas yra visų sambūrių pagrindas. Kadangi daug pasiūlymų nėra, gal taip ir nusprendžiam, kad kitą šeštadienį kas iš vilniečių nori susipažint, pabendraut, pagarint, darom pirmąjį meetą. Dėl vietos apsiprendžiam iki trečiadienio. Ar tinka?
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Narys
    Quote Originally Posted by Saldus_Kompotas View Post
    Šitą garbę aš perimsiu su 23 metais

O šiaip už šitą idėją.
    Last edited by BRONiUS; 11-08-2014 at 12:55 PM.
    My Gear: http://pastebin.com/2g4sjwyn

prisijungsiu