Page 1 of 23 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 224

Thread: Vilnius

Vilnius

Kai kuriuos garintojus jau pažįstu gyvai, bet manau, kad tokių Vilniuje yra tikrai ne mažiau, negu Kaune. Taigi, Vilniečiai, ar organizuojamės kokį pagarinimą?
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Antrą mėnesio savaitgalį vis kitoje vietoje. Siūlom galimas (ty patikrintas, kad ten dėl garinimo neišvys) vietas ir išsirenkam kur susitinkame. Tiktų toks variantas?

Narys
    Man tinka. Pasiūlymų dėl vietos neturiu. Vienam garinant nei vienoje kavinėje dar nemėgino uždraust, bet žinant, kad mūsų bus nemažai - visko gali būti.

Laikas tinka. Dėl garinimo tai ir man nei karto problemų nekilo. Pagal laiką gaunasi, kad jau rytoj pirmasis susibėgimas? Jei taip - tai va būtent rytoj ir negalėčiau, šventę vieną turiu atšvęst
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Kažkaip apsiskaičiavau. Per anksti man atrodo. Galbtada trečias savaitgalis, arba savaitgaliu laikom sekmadienį. Šiaip aš tik siūlau ką galvoju, galima ir keisti. Bet man atrodo mini susibėgimai 1 kartą per mėnesį tikrai nebus per daug.

Galim organizuotis sekantį savaitgalį. Laukiam dar pasiūlymų ir apspręsim vietą

Narys
    Kitas šeštadienis į vakaro pusę man tinka

Dar laukiam norinčių prisijungt. Lalala pasiūlytas laikas ir man tinka

Prisijungciau pabendraut ir as ! Bet jai kita sestadieni tai iki 8h tik galiu veliau reik i svente lekt .

Tai bent jau pradžią padarysim, susipažinsim, kas ilgiau pasiliks, kas anksčiau su reikalais išvyks...