Page 20 of 23 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 224

Thread: Vilnius

Buvau, pilna garo viduj. Klientai sėdi garina ir baigščiai dairosi, kai kas užeina. Matyt be dokumentų dar. Pas pardavėją paklausius aromatų, labai siūlo Solubarome, perpakuotus. Normaliai, bent kažkas centre yra. Gal tik baro koncepcija nepatiko. Vitrinos toli.

LL sukure nauja malaizietisku aromatu linija. Maksas kviecia isbandyti naujame garintoju bare senamiestyje. Butu norinciu? Laika derinsim
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Man butu idomu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aš taip pat visai norėčiau išbandyti

Gi taip, tik prašau vakare ar savaitgalį.

Na tai kas nori pabendraut, paskanaut nauju skoniu, renkames si sestadieni 18 h naujam garintoju bare Little Mavis Cafe, Ausros Vartu g. 19
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Aš kaip nedalyvavęs... pasiimt dripkę ir vatos!? Patikusių skonių bus galima įsigyt?

Pasiimk, del patikusiu skoniu paklausiu Makso

The shop, where we will meet offers my flavours, shots, 0-bases.
    The prices are little bit higher, than on the website, but the vape-bar offers us a free place and so on, so it will be unfair, if i will sell there something by myself.

As Saturday is a holiday - we can meet on Friday, but i still want some more people to come Cause 2,5 persons will be not so great

Friday or Saturday, I'll try to come.