Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 221

Thread: Kaunas

Man geriau butu sestadieni
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Ei karaliaus nepamirskit. Visu norinciu dalyvavimas butinas, kas neateis tam per snuki.

gerai, kas pareiskia nuomone, tai egriau sestadieni, tai taip ir darom, tinkames sestadieni, bet kasko tais mazai musu, butu smagu, kad 10 musu bent susirinktu

Dažnas dalyvis Sirocco's Avatar
    Norėčiau, bet deja vaiko gimtadienis kaip tik šį savaitgalį išpuolė 😕
    IPV 4s + (Velocity), Wismec Reuleaux RX200 + (Uwell Crown)

Kiek susirinks tiek ir bus gerai . Kelinta valanda ir kur?
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

bare iltis prie pramones maximos, del alandos tai manau koke 18h tinka visiem?

Man viskas tinka

Tinka viskas
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

fotkiu imest nepamisrskit, as toli ir tikrai neatleksiu, bet gal pazistamu veidu pamatysiu
    | Fogger V4 | Squape RBA | Caterpillar RDA | Innokin iTaste SVD | Vamo V5 | Efest LUC V4 | Efest IMR 18650 2500mAh Li-Mn 35A |

man iltis ir sestadienis irgi tinka