Page 1 of 22 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 220

Thread: Kaunas

Kaunas

Na kiek Kauniečiu yra norinčių dalyvauti susitikimuose, išgert viena, kita bokala. Ir iškart, gal žinote gera vieta susitikimams?

AŠ uŽ
    Eleaf Istick 50w // Elephone ELE P70-LAISIMO 70W TC// Kayfun lite plus (Ehpro) // Caterppilar RDA //KS Style// Kayfun v3 mini

as irgi uz

Uz. Tik vat vietos nesugalvoju..
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

prie pramones maximos yra restoranas iltis, skanus valgis, jauki aplinka, tik nezinia kaip del garinimo (man asmeniskai nepatinka ir nepriimtina garint baruose ar panasiai) todel man tai ir nebutina yra, galiu ir i lauka iseit pagarint

teke ilti ne karta but, bedu su garinimu viduje nebuvo

As uz susitikima, vieta bet kuri tiks
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

nu va po truputi renkas, nors visu ir taip pazystami veidai

Tai tikriausia ir rinksis daugiausia pazystami veidai
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Skirkit datą- bandysiu prisitaikyt Vieta nesvarbi,kiek čia to Kauno yr. Aišku,būtų smagiau garinti viduj (lauke išvis nesigarina- vėjas garą nupučia )
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...