Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Susitikimas 2015. Kur? Kada?

Apie Kauną irgi šaunu būtu, svarbiausia tik kad vanduo būtu. Kad ir prūdas koks, kad įšokti, atsigaivinti persigarinus
    eVic VTwo Mini • Subtank Mini

Tai gal kauniečiai pasiūlys kokią ramią, išbandytą vietelę pagarinimo susitikimui, tinka ir be prabangos (elektra ecigom, tualetai garintojams ir geriamas vanduo pahmielui - reikalingi)
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Man tinka betkur Kaune, ar aplink jį .
    Reuleaux DNA200 + Herakles RTA-2 | Eleaf iPower 80W + Aspire Cleito

Kėdainiuose yra sodybėliu ir visai nebrangių. 300-500LT galiu rasti nesunkiai ir dar yra kur įšokt įsimaudyt. Tad jei čia mūsų bent 20būtų tie 30lt ar kiek litų ant nuomos nebus daug, tik čia dėl atvykimo visiems manau neišeis. Kaune manau automatiškai kaina šoktels 2x 3x
    Last edited by noidlt; 11-06-2014 at 08:45 PM.

Visi nesusirinks, bet bent pora desėtkų pradžiai. Geografinio centro gyventojau noidlt - prašukuotai grubiai kas ir kaip ? Netoli magistralės yra tvenkinių - gal ten kas gražesnio?

Labai šauni idėja dėl sąskrydžio.
    Visai nebloga sodyba
    http://www.saltupis.lt/
    Esu buvus, kažkiek pažįstu savininką,tik reikia derint datą iš anksčiau.
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Valio, judesys prasidėjo. Aš pasirašau.
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Nors organizacinių sugebėjimų ir neturiu,bet iškilo klausimas -ar taip vadinamąjį susitikimą respublikiniu mastu būtinai reikia organizuoti vasarą,kada visose sodybose kainos sezoninės? Dar klausimas - ar susitikimas būtinai turi tęstis kaip vestuvių pokylis,t.y. tris dienas?
    Juk gal mūsų tarpe yra pvz. pirčių mėgėjų? Variantas,kurį siūlysiu dabar,yra palyginus trumpalaikiam turiningam laiko praleidimui...bet ... beveik be alkoholio
    http://dvaropirtis.lt/pirtis/
    Rumšiškių muziejaus teritorijoj,smagu po pirties nerti į tvenkinį šaltinyje
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Winci, aš jau turiu 2sodybų variantus iki 600lt. Viena sodyba 300 ar 400litai (bet be tvenkinuko, tik pirtis, kubilas), o kita yra už 500-600 (pirtis įskaičiuota, tvenkinukas tvarkingas, maudytis galima)

Keistuolė - šaunuolė. O jau aprašymas pirties - kaip tik mums
    Garinė, kokia, mėgavosi ponai, turi dviejų kamerų krosnį, joje kaistantys akmenys – uždari. Tokių pirties krosnių Lietuvoje beveik neliko. Lietuviai tikėjo, kad iš pirties krosnies sklindantis garas pasaulį daro geresnį. „Tebūnie taip“, – šiuos žodžius taria ir Dvaro pirties lankytojai po pirmojo užpylimo ant iki raudonumo įkaitusių akmenų (čia norėjo parašyt spiralės - coilo ).

... dėl visa nusipirksiu naujas plafkes - a vdrug susiorganizuosim
    Last edited by Winci; 11-06-2014 at 09:44 PM.