Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Susitikimas 2015. Kur? Kada?

Susitikimas 2015. Kur? Kada?

Pradedame tartis kur ir kada galėtume būryje pagarinti, savo įrangas pademonstruoti, į kitų modus pažiūrėti.
    Aš provincijoj gyvenu, bandysiu prisiderinti. Manau, kad patogiausiai būtų vasarą vidurio Lietuvoj ar prie jūros, kurį nors savaitgalį. Pvz. 2015 liepos 11 d.
    Jūsų nuomonės?
    Na netelpa viskas ... : D

Kad nebutu nuskriausti Vilnieciai, Klaipedieciai, meta reiketu derinti +/- Lietuvos vidury, Alfune galetu dali savo darzo isnuomoti palapiniu miesteliui
    Last edited by BK201; 11-06-2014 at 06:11 PM.

Dažnas dalyvis
    Aš tai sakyčiau viduryj Lietuvos kur nors, kad visiem vienodai toli/arti. Dėl datos tai dar sunku kažką sakyt, mėnesį gal ir galima būtų nusimatyti.

Aš irgi už Lietuvos vidurį, tik būtu smagu prie vandens
    eVic VTwo Mini • Subtank Mini

Quote Originally Posted by drulia View Post
    Aš irgi už Lietuvos vidurį, tik būtu smagu prie vandens
    Labai grazi vieta , buvau 2 vasaras .
    Vietos i valias ir kainos normalios .
    | VAMO V2 Mod ss | MOD 510 VV NO1 | EA Mechanical MOD l Eleaf iStick l KangerTech KBOX l

Quote Originally Posted by kkipsas View Post
    Labai grazi vieta , buvau 2 vasaras .
    Vietos i valias ir kainos normalios .
    Hm... bent kelis kartus buvau prie Alaušo, bet niekad neteko prie Rubikių ežero pabuvot. Man tiktu, atrodo tikrai graži vieta!
    eVic VTwo Mini • Subtank Mini

Narys
    Man irgi tinka. Kur pasirašyt?

Vidurio Lietuva - aplink Kėdainius (Kėdainių r. Ruoščių k. geografinis Lietuvos centras) - ten netoli yra sodyba, kuri vien pavadinimu suintrigavo ZARAZA (Užkratas lietuviškai - į temą apie garinimą - kad jis užkrečiamas). http://www.sodybazaraza.lt/ Sodyboje nebuvęs, radau pagooglinėjęs. Vandens reikia savo nusivežt

Esina gražiai pateikta, o su kkipso rekomendacija tai visai gerai būtų. Garintojams iš Klaipėdos atstumas 330 km., pirmyn - atgal 660 km. - tolokai, kažin ar prisiruoš.

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Vidurio Lietuva - aplink Kėdainius (Kėdainių r. Ruoščių k. geografinis Lietuvos centras) - ten netoli yra sodyba, kuri vien pavadinimu suintrigavo ZARAZA (Užkratas lietuviškai - į temą apie garinimą - kad jis užkrečiamas). http://www.sodybazaraza.lt/ Sodyboje nebuvęs, radau pagooglinėjęs. Vandens reikia savo nusivežt

Esina gražiai pateikta, o su kkipso rekomendacija tai visai gerai būtų. Garintojams iš Klaipėdos atstumas 330 km., pirmyn - atgal 660 km. - tolokai, kažin ar prisiruoš.
    Tai ka man kalbeti apie atstuma? as net is Airijos bandyciau jei tik darbo grafikas bus palankus,o cia jau ne 660 km
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

Bet čia lėktuvai Klaipėda - Esina neskraido - tam ir tema, kad suderint norus, pageidavimus. O gal aplink Kauną kažkas turi pasiūlymų? (Alfūnės sodyba pirmu numeriu eina ), bet jei jis nesutiks - ne kiekvienas nori Woodstoką savo kiemelyje užveisti, kad paskui daržai 3 metus neaugtų