Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Susitikimas 2015. Kur? Kada?

Susitikimas 2015. Kur? Kada?

Pradedame tartis kur ir kada galėtume būryje pagarinti, savo įrangas pademonstruoti, į kitų modus pažiūrėti.
    Aš provincijoj gyvenu, bandysiu prisiderinti. Manau, kad patogiausiai būtų vasarą vidurio Lietuvoj ar prie jūros, kurį nors savaitgalį. Pvz. 2015 liepos 11 d.
    Jūsų nuomonės?
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Kad nebutu nuskriausti Vilnieciai, Klaipedieciai, meta reiketu derinti +/- Lietuvos vidury, Alfune galetu dali savo darzo isnuomoti palapiniu miesteliui
    Last edited by BK201; 11-06-2014 at 05:11 PM.

Dažnas dalyvis
    Aš tai sakyčiau viduryj Lietuvos kur nors, kad visiem vienodai toli/arti. Dėl datos tai dar sunku kažką sakyt, mėnesį gal ir galima būtų nusimatyti.

Aš irgi už Lietuvos vidurį, tik būtu smagu prie vandens
    eVic VTwo Mini • Subtank Mini

Quote Originally Posted by drulia View Post
    Aš irgi už Lietuvos vidurį, tik būtu smagu prie vandens
    Labai grazi vieta , buvau 2 vasaras .
    Vietos i valias ir kainos normalios .
    | VAMO V2 Mod ss | MOD 510 VV NO1 | EA Mechanical MOD l Eleaf iStick l KangerTech KBOX l

Quote Originally Posted by kkipsas View Post
    Labai grazi vieta , buvau 2 vasaras .
    Vietos i valias ir kainos normalios .
    Hm... bent kelis kartus buvau prie Alaušo, bet niekad neteko prie Rubikių ežero pabuvot. Man tiktu, atrodo tikrai graži vieta!
    eVic VTwo Mini • Subtank Mini

Narys
    Man irgi tinka. Kur pasirašyt?

Vidurio Lietuva - aplink Kėdainius (Kėdainių r. Ruoščių k. geografinis Lietuvos centras) - ten netoli yra sodyba, kuri vien pavadinimu suintrigavo ZARAZA (Užkratas lietuviškai - į temą apie garinimą - kad jis užkrečiamas). http://www.sodybazaraza.lt/ Sodyboje nebuvęs, radau pagooglinėjęs. Vandens reikia savo nusivežt

Esina gražiai pateikta, o su kkipso rekomendacija tai visai gerai būtų. Garintojams iš Klaipėdos atstumas 330 km., pirmyn - atgal 660 km. - tolokai, kažin ar prisiruoš.

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Vidurio Lietuva - aplink Kėdainius (Kėdainių r. Ruoščių k. geografinis Lietuvos centras) - ten netoli yra sodyba, kuri vien pavadinimu suintrigavo ZARAZA (Užkratas lietuviškai - į temą apie garinimą - kad jis užkrečiamas). http://www.sodybazaraza.lt/ Sodyboje nebuvęs, radau pagooglinėjęs. Vandens reikia savo nusivežt

Esina gražiai pateikta, o su kkipso rekomendacija tai visai gerai būtų. Garintojams iš Klaipėdos atstumas 330 km., pirmyn - atgal 660 km. - tolokai, kažin ar prisiruoš.
    Tai ka man kalbeti apie atstuma? as net is Airijos bandyciau jei tik darbo grafikas bus palankus,o cia jau ne 660 km
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Bet čia lėktuvai Klaipėda - Esina neskraido - tam ir tema, kad suderint norus, pageidavimus. O gal aplink Kauną kažkas turi pasiūlymų? (Alfūnės sodyba pirmu numeriu eina ), bet jei jis nesutiks - ne kiekvienas nori Woodstoką savo kiemelyje užveisti, kad paskui daržai 3 metus neaugtų