Page 1 of 28 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 279

Thread: Stovai e-sigom

Stovai e-sigom

Gerus dalykus daro vienas musu forumietis,pamaciau,nustebau
    Galesim isigyt per Juros svente,bent as tai begsiu penktadieni.
    Pirma kart I savo vardo svente su tikslu.
    Kveciu prisijungt,jei gali,pasidaryk pats
    Procesas vyksta...
    nemesis: Dome hammer:Kraken stingray:Foggatti smoktech extended:Hydra2.1(449) nzonic:Prometheus nitecore l2 SonyVTC4 2100mAh 30A

praradau žada reks ir man apsilankyt manau.

Netgi 26mm modui bus.
    nemesis: Dome hammer:Kraken stingray:Foggatti smoktech extended:Hydra2.1(449) nzonic:Prometheus nitecore l2 SonyVTC4 2100mAh 30A

Tas forumietis, tai LUZERIS alfune- nemoka nuotrauku idet.
    Aciu tau Jurok.

Ner uz ka.MENA I MASES,toks musu devizas

Narys
    Pagaliau tavo nuotraukos atsirado, Alfune. Gražus darbas . Kada medinį poldiacą ketini užbaigt? Tikiuos rudenį į Šiaulius atsiveši savo grožybių
    P.S. Winstono dėžutė turbūt surūdyti baigia
    Last edited by lalala; 07-10-2014 at 01:44 AM.

Tikrai gražūs ir praktiški stoveliai. Jūros šventė liepos 25 d. ? Reikės ir man nulėkt, gal prigriebsiu medinuką, jei tik liks.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Aciu uz ivertinimus, kai ant stalo pasidare betvarke teko rimtai uzsiimt Jeigu taip galima pavadint kuryba.
    Winstono dezute tarnauja kaip kelioninis konteineris skysciams, cigaru futliarai tinka gabent baterijom. Dabar gyvenu, kaip klajoklis, sodyba 60 km nuo Kauno, ten savaite padirbi, o paskui keliom dienom leki po visa sali su keramika. Man medis tik kaip hobis.
    Mazesnieji stovai gaminami is vaismedziu (oi kaip kvepia vysnia ja apdirbant), o didieji is azuolo arba uosio.
    Jeigu eina kalba apie kainas, tai nezinau net kaip vertint ar uz laika ideta i darba ar uz skyluciu kieki, ai vertinkit patys , as nekomercininkas.
    Poldiakas ivilktas i obeli, cia yra toks niuansas, pagamini, ivelki, o medis sudziusta ir taip uztraukia, kad nuimt tenka tik sulauzant, taip kad darau tokius dalykus tik sau
    Tekinimo stakliu neturiu, viskas rankiniu budu.

Narys
    Labai gražūs stovai, Alfune
    My Gear: http://pastebin.com/2g4sjwyn