View Poll Results: Ar dažnai tenka taisyti e-cig?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Beveik kasdien

3 3.16%
  • Pasitaiko

53 55.79%
  • Nėra buvę

29 30.53%
  • Kartą į savaitę

8 8.42%
  • Kas ta e-cig? ;D

4 4.21%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Thread: E-cig Taisymas ir gedimai

Lightbulb E-cig Taisymas ir gedimai

Sveiki visi : ) Sugalvojau sukurti šią temą, kurioje butu galima kalbėti apie visokius e-cig gedimus, kaip juos pataisyti, dalytis informacija apie tai kur ir kaip galima sutaisyti ir pan.
    Last edited by Aurimas; 07-06-2014 at 12:55 PM. Reason: Nereikia issidirbineti ir rasyti "milzino dydzio" raidemis.

Ir štai užduosiu pirmą klausimą, tikiuosi kas nors sugebės padėti. Taigi sugedo mano Siegeli 20w, sukepė smegenys, jei tiksliau tai užliejau vandeniu ir kiba sudegė mikroschema (na taip man sakė). Taigi, gal kas žinot kur čia Lietuvoje tokie dalykai taisomi? Ar gal kas nors turi patirties šioje sferoje?
    Teko girdėti, kad gal galima atsisiūsti/nusipirkti tą modo dalį kur yra chip'as ir ją tiesiog pasikeisti, gal kam teko girdėti?
    Iš anksto ačiū už pagalba ir atsakymus

Negali taip teigt, kad sudegė mikroschema, nes nebuvai išsiardęs ir nepatikrinai. Išsiardžius gal būtų galima ir daugiau kažką pamatyt, ypač tam kuris supranta, bet gali būt situacija kaip ir su mano innokin. Sudegė dual fet-N mosfetas saugantis visą elektroniką. Atrodo imi ir pakeiti, bet visi tokie mosfetai leidžiami 8 kojų korpusuose, o maniškis turi tik 6.
    Dėl taisymo vietų tai gali bandyt šnekėt su tais kurie taiso mobiliuosius telefonus ar automagnetolas, bet pigu nebus ir kažin ar ne pigiau nusipirkt kitą.
    Nu nesupratau ir viskas...

Na as jau samiske tvarkiau ego -vv2 moda tai problema buvo su minusiniu laiduku nekontaktavo su virsutine korpuso dalimi to egoja nekaitino kaitiklio

Paklausiu čia. Sukepė man kayfun'ui teigiamo poliaus tarpinė. Pokolkas Šiaulių ecodume nėra. Gal kas bandėt patys gamint iš ko nors? Iš paprasto plastiko nesinori daryti, kažin ar atlaikys temperatūrą.

Quote Originally Posted by zanza View Post
    Paklausiu čia. Sukepė man kayfun'ui teigiamo poliaus tarpinė. Pokolkas Šiaulių ecodume nėra. Gal kas bandėt patys gamint iš ko nors? Iš paprasto plastiko nesinori daryti, kažin ar atlaikys temperatūrą.
    Man kažkaip mintyse kapralonas, bet kur gauti reikiamo storio nežinau...
    /ProVari Mini/IBtanked/Kayfun lite Plus/

Reikiamo tai niekur, bet gaut galima Lytagroj.
    Nu nesupratau ir viskas...

Quote Originally Posted by zanza View Post
    Draugui buvo toks pats atvejis, nusipirko Kauno Ecodumo offise ir isidejo. Viskas veikia dabar. Kas per medziaga nesigilinom, gan sudetinga padaryti nes kartu yra ir varzto izoliatorius.
    Last edited by VooDoo; 07-08-2014 at 08:08 PM.

Nu aš iš kažkokio plastmasgalio išsipjoviau, prieskonio jokio neduoda, nesilydo, bet per storas. :/

Tags for this Thread