Page 248 of 248 FirstFirst ... 148198238246247248
Results 2,471 to 2,479 of 2479

Thread: Įvairūs trumpi naujoko klausimai

Quote Originally Posted by keistuolė View Post
    Winci,o tu Aurą turi? Kiek kainavo? Užmačiau pas prancūzus su nuolaida...80€ ...
    Ne neėmiau, 24mm man Smartelis nepadarė 22mm už 40€ neėmiau, nes nesudomino.
    Aura V.2 padaryta, testuojama, turėtų kažkada pradėt judėt gamyba jei problemų neišlys ir jei karo nebus... tfu tfu tfu

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Viska jie gerai daro 22 mm. cigaretniku ismieros ir su nedidelem isimtim visi jos laikosi
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Man tiesiog buvo įdomu, kokiu % kaina išaugo
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Jau kuri laika testuoju Dotmod DotMTL RTA, labai paprastai is isvaizdos atrodantis, bet is tikro visai ne paparastas. Tai vienas graziausiu man RTA. Estetiniu poziuriu puikus, nera tos ant visu nelabai atrodancios dziuros, labai grazus. Baze kaip isivaizduoja amerikonai-kinieciai MTL, as kaip megstantis 1.3-1.5 taip neskaitau

apatine 2 mm, 3 sonines po 1 mm = 1.73, galim padaryti visas kartu, ir atskirai, arba apacia arba sonas. Man daugoka ir prisukus ora nelabai, viena uzkimsus ant visai atviro gavosi puikiai 1.41. Skonis geras bet ''smugis i gerkle'' per didelis. Reiks eksperimentuoti toliau bet isvaizda jo

ss kunas su skaidriu virsum, talpa 3 ml. Dar vienas minusas dripas kurio nepakeisi (2 atsargoj) jis su sriegiu ir nusukus ji pildosi skysciai. Bet kaip kitur rase jis gana malonus ir prie jo priprantama, patvirtinu. Va butent del ''smugio i gerkle'' as nepirkau Ennequadro Mods KUMA RTA originalo. Sulaukiau sausio 27 d. kaip startavo 2 ju partija ir radau US forume kad keli zmones skundziasi per dideliu tx, nuspendziau vietoj 190 e.pasirinkti klona uz 35 pabandymui (kuris dabar pastriges Olandijoj) jei kas i Alfunes stoveli
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Virgi maciau pirkai Berserker V3 MTL RTA, rasyk atsiliepimus, palyginimus . Gal kas jau turi BP Mods Sure RTA ?

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Virgi maciau pirkai Berserker V3 MTL RTA, rasyk atsiliepimus, palyginimus . Gal kas jau turi BP Mods Sure RTA ?
    Nu kaip pirkau (nors ruošiausi)... laimėjau 04-15, gavau į rankas 05-06.

Garinu savaitę laiko, bakelis patiko, skanus.
    Apdirbimo kokybė puiki, komplektuke trys driptipai, atsarginiai stikliukai ir padidinimo komplektas su paprastu ir ULTEM stiklu! Su padidintu stiklu laisvai tilpo 6ml skystimo. Man tai didelis pliusas. Pinas kartu ir apatinis apipūtimas, laikosi gerai, veikia puikiai, pasikeisti lengva, nevarva, nedrėksta. Bandžiau 1,2 ir 1,4 - skanu, puiku, likau prie 1,4mm. TH (smūgis į gerklę) yra, nestiprus, bet yra, garas tirštokas, bet ne per drėgnas, bazė paprasta, spiralę įdėt lengva.

Dabar 24mm Berserker V3 (B3) tapo nuolatiniu - tampau kartu su 24mm Dvarw FL ir 24mm Kayfun LITE 2019.

Man ir ankstesni Bersai patiko/patinka.

Kas komplektacijoj as zinau man svarbiausia kad ne butu per didelis th, nes skaiciau yra apie tai rasanciu. O kodel spalva tokia rinkaisi ? SS geriau tiktu prie modo. Reiks tur but pirkti, talpus, vidus patinka. O Sure nepirkai ?

TH normalus pas jį, vos stipresnis nei Dvarfo, bet neženkliai. Spalva tokia, nes ant Mixx 21700 arba Z1 norėjau uždėjęs laikyti, vis tik atspalviai skiriasi...

Mi 10T 5G

Trečias Bersas ir man labai patiko,iki šiol tik pirmą turėjau,o Sure penktadienį parvyksta. Apie TH nepasakysiu,kad stiprus,bet man ir sirena trečia nesmūgiuoja
    Last edited by keistuolė; 05-17-2022 at 05:07 PM.
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Tags for this Thread