Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 251 to 256 of 256

Thread: e-Parduotuvės

Kraujuota suka pagal aprasyma primena red astaire. Kas liecia steepinimo laika tai yra aromu kurios skanesnes iskart uzmaisius nei po menesio ( Sweet Mango by capella ). O cia koncentratas skystimo??? Kas nors bande jau uzsakinet?

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Ragavai kraujuotos sukos ? Kai kuriu koncentratu rimtas ''brandinimo'' laikas
    Ne sukos neragavau nebuvo jos dar, kai apsipirkinejau. O ta kita turiu, kolkas dar tik dvi savaites brandinasi, vakar isbandziau, jau kaip ir neblogai...

Kiek supratau greit permetes tai nuo 90 svaru siuntimas dykai ir pirmas uzsakymas 10% nuolaida. Ka tokio labai skanaus radai?
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Kiek supratau greit permetes tai nuo 90 svaru siuntimas dykai ir pirmas uzsakymas 10% nuolaida. Ka tokio labai skanaus radai?
    Labiausiai domino Goose Juice, dar Kaveman su zvaigzdutem paemiau. Visi geri, man patiko. Dar laukiu siuntinuko, Vapercrew prisidejau, ir tabakinis vienas Nomz E Liquid idomu bus isbandyti...

https://www.lepetitvapoteur.com/en/84-bases

Esat iš pracūzų pirke..? Kainos padorios.
    nemokamą siuntimą siūlo nuo 46 euru..

Quote Originally Posted by bricka View Post
    https://www.lepetitvapoteur.com/en/84-bases

Esat iš pracūzų pirke..? Kainos padorios.
    nemokamą siuntimą siūlo nuo 46 euru..
    esu pirkes man tai ten kainos kaip ir visur nieko nestebino skysciai,nors paskutini karta pirkes pries pora metu tai gal kas ir pasikeite
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4