Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 122

Thread: Vata coilams

Narys
    Aš taip pat su vatos diskeliais iš sveikų produktų, nes Holo nebeturėjo kamuoliukų.
    My Gear: http://pastebin.com/2g4sjwyn

Tai tuos kosmetinius diskelius atkerpat tiesu siula ir veriat i spirale? nes ten kaip ir ish ishoriu medvilne vientisa, o vidui vata.. :/ ar vata iskrapstot?

visokių vatų teko bandyt, kosmetinėje nieko nekrapščiau, atkirpau tiesų, pasukiojau ir įdėjau. skonyje nieko blogo nepajaučiau, tiesa sakant su visokiom vatom man gaudavos lygiai tas pats :|

Pabandziau ir as isivert ta diskeli, tai man irgi tas pats, kaip su ekologine vata - slykstus prieskonis jaucias nesuprantu ar cia mano receptoriai kitokie ar kazka netaip darau(lyg ir nera ka kitaip daryt)

o standartinese galvutese ten silica ideta? nes nuo tu tai nejauciu slykstumo

Perkaitink suvilges degtine tik nepersistenk, vatair medvilne labai gerai viska sugeria, ir siaip viskas turi buti sterilu.

Dažnas dalyvis
    Na va...dabar esu nedideliam šoke
    Kad su vata gaunasi skaniausia- jau įsitikinau. Pradėjau ieškot tinkamiausios, išbandžiau ir kelių gamintojų diskelius (atsivežiau net kažkokių iš Prancūzijos), ir kamuoliukus iš ekodūmo, kažkokius BELLA tvarstomuosius cilindriukus ir kamuoliukus...o vakar darbe degėsiukas užklupo visiškai nepasiruošusį: galvutes užmiršau namie. Teko improvizuot: prasikaitinau ir išploviau spiralę, o vatos nukrapščiau nuo atsitiktinai stalčiuj užsimėčiusio ausų pagaliuko (gerai nors, kad nenaudotas ) Užtaisiau tos vatos atplaiša mini protanką...turiu pasakyt, kad tokio skanaus ir gausaus garo dar neteko ragaut . Galvojau, kad koks nors atsitiktinumas, bet pamėginau namie pakeist ta pačia vata dagčius protankui 2 ir dukros mini- efektas tas pats...dukra net akis išpūtė.
    Taip ir nesupratau, kame šakės...bėda tik, kad negaliu nustatyt to pagaliuko gamintojo - pragulėjęs stalčiuj kelis mėnesius...
    Vienam pakeitimui vatos dar užteks...o ką paskui? Ieškot tarp krūvos įvairių vatinių pagaliukų? Nes kitos turimos vatos dabar bus nebeskanios

as tai kaskokia latviska naudojiu,vaistinei pirkau,ir garo gausaus dauk duoda,o diskeliai maziau

Narys
    Aš tai laukiu japoniškos vatos, turėtų kažkada greitai pareiti
    My Gear: http://pastebin.com/2g4sjwyn

pas rusus,skaiciau,labai gire

Ir man ant dienų turėtų japoniška pasirodyt. Dar skaičiau korėjietiška kažkokia atsirado, tik dvigubai brangesnė už japonišką
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA