Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 125 of 125

Thread: Vata coilams

Dažnas dalyvis
    Čia ji?
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Taip

Gal kas idėjų turit kur tokios vatos rast mūsų Marijos žemėj? Ar kur nors netoli, kad siuntimas 2x daugiau nei prekė nekainuotų?

Amerikonai taip giria, kad norisi pabandyt, bet kiek ieškau tiek nepriimtina kaina (dažniausiai dėl siuntimo, kaip pvz iš čia)

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Gal kas idėjų turit kur tokios vatos rast mūsų Marijos žemėj? Ar kur nors netoli, kad siuntimas 2x daugiau nei prekė nekainuotų?

Amerikonai taip giria, kad norisi pabandyt, bet kiek ieškau tiek nepriimtina kaina (dažniausiai dėl siuntimo, kaip pvz iš čia)
    Nieko stebuklingo, vata kaip vata, nesmirda, gal biškį sintetinė, braška traška kai suki tarp pirštų, mėtosi namie dar pora metrų, kokiais 2015 metais juicelab.lt pirkau, apie 1 eurą metras kainavo, lyg ir rašęs apie ją buvau forume.

555T gnusmaS
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Pasirodo turiu aš jos ekvivalento jau kelis mėnesius...

Paskutinį kartą kai bandžiau naudoti buvo šiaip sau, šiandien įsimečiau į Skyline kloną - už Cotton Bacon iš kart pastebimai geriau. Matyt būsiu kažką išmokęs nuo Spalio