Page 65 of 66 FirstFirst ... 155563646566 LastLast
Results 641 to 650 of 651

Thread: Aromatai

Dažnas dalyvis
    Kadangi praeitą postą parašiau Solubarome temoj, kur jis ne visai tinka, tai sekantį jau rašau teisingoj temoj.
    Ačiū visiems atsiliepusiems. Bėda ta, kad man ne solubarome, o kitų reikia... Pamačiau, kad turi Halo aromų, tai baisiai užsimaniau. Turkish tabacco ir Tribeca kažkada bandžiau, tai patiko. O ir Vampire Vape gėrių dar nebandžiau.
    Jac Vapour DNA, Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, KFL+, Achilles. Snake Oil, Blood, Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Radau kazka naujo sau gal kas bandet? aromos https://www.driphacks.com//purple-slush-p412/s1863 uzsisakiau 3 skirtingas tik nokinti reikia ilgokai savaite o kai kurias net 6 savaites bet talpa ir kaina sudomino,gaves ir pabandes aprasysiu
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Aš irgi užsisakiau 3 Hack Shots (Cyro Grape, Purple Slush ir Congo Bongo) žiūrėsim kas per skystis.

P.S

Bazės taip pat užsisakiau pabandymui žiūrėsim ar nereikės išpilt

Quote Originally Posted by AfuRa View Post
    Aš irgi užsisakiau 3 Hack Shots (Cyro Grape, Purple Slush ir Congo Bongo) žiūrėsim kas per skystis.

P.S

Bazės taip pat užsisakiau pabandymui žiūrėsim ar nereikės išpilt
    na gal nieko bus tik nokinimas ilgas na bet ko nepadarysi del gero garo,reiks aprasyti tau ir man kaip skoniai
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

[QUOTE=harbour;82321]na gal nieko bus tik nokinimas ilgas na bet ko nepadarysi del gero garo,reiks aprasyti tau ir man kaip skoniai as tai pasiemiau Drip Hacks Purple Slush
    · Volume: 250ml Hackshot

Alkaline Rise Volume: 250ml Hackshot
    Drip Hacks Alkaline Rise

Brain Twister Volume: 250ml Hackshot
    Drip Hacks Brain Twister

sveiki,sulaukiau siandien aromos is uk( na pradares voka isiziojau buteliukai pustusciai,pasirodo foto buteliukas su 250ml aromos tipo na marketingas geras o is tikro reikejo geriau pasisikaityti cia jau mano klaida,reiskia taip imi pili nikotina baze ir gauni 250 ml pasigaminto skyscio na pradarius aroma kvepia tikrai skaniai tik nokinimas ilgas vieno 7 dienos kito buteliuko 6 savaites na teks laukti ir kenteti,bet kaip uzgaruosiu butinai aprasysiu

Aš jau nuo pirmadienio užsimaišęs, pas mane visi vaisiniai tai ''steepinti'' 7 dienas reikia, savaitgali bandysiu ragauti, kvapai tikrai neblogi.

Aš nepadariau tos pačios klaidos - perskaičiau kas parašyti ir tuo pačiu pasiėmiau jų bazės ir NicSalt pabandyti.

P.S Gal kam teko bandyti DarkStar produkciją?

Quote Originally Posted by AfuRa View Post
    Aš jau nuo pirmadienio užsimaišęs, pas mane visi vaisiniai tai ''steepinti'' 7 dienas reikia, savaitgali bandysiu ragauti, kvapai tikrai neblogi.

Aš nepadariau tos pačios klaidos - perskaičiau kas parašyti ir tuo pačiu pasiėmiau jų bazės ir NicSalt pabandyti.

P.S Gal kam teko bandyti DarkStar produkciją?
    neduoda jie nusipirkti,kiek supratau tik firmoms prekiaujancioms parduoda nes atsiunte uzklausima vat number

Tags for this Thread