Page 1 of 103 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1023

Thread: Skysčių maišymas

 1. #1

  Maišyti, ar pirkti sumaišytą?

  Jau 2 metai,kaip neneudoju gatavų skysčių.Kažkada nusivyliau su Dekang.O ir Kiniškų skysčių kokybė abejotina...
  Gaila Lietuvoje kolkas nematau sudedamūjų dalių skysčiams,nei aromatizatorių,nei juo labiau bazių.Todėl naudoju Inavera baze PVG 18 ir aromatizatorius iš Flavourart,bei tos pačios Inawera.Galiu pasakyt,kad jų kokybė tikrai puiki.O ir Europa visgi :-)
  Jei kam įdomu,galiu pasidalinti patirtim...


 2. #2
  Sveikas,
  Zinoma idomu. Papasakok kokiomis proporcijomis gamini, kokie aromatizatoriai. Is kur ka uzsisakineji. Kiekviena nuomone ir patirtis yra idomi.

 3. #3
  Tiesa pasakius tai nėra taip sudetinga,kaip atrodo.Viskas labai paprasta.Perku norima bazę pas Lenkus
  http://www.inawera.com Beje puikus gamintojas. Rekomenduoju PVG bazę(bekvapė,beveik bespalvė),nors Universal irgi nebloga tiems,kas mėgsta tabako skonį(bazė turi aromatą panašų į Dekang tabacco). Tada imu aromatizatorius iš tos pačios inawera,kartais iš FA http://www.flavourartexpress.biz Ir maišau. Ant 10ml.pilu 7-8 lašelius aromatizatoriaus ir laikau parą. Viskas :-)
  Beje pačio pasigamintas skystis tekainuoja tik kažkur 40-50 ar net dar mažiau centų už mililitrą(skaičiuojant ir parsiuntimo kainą),kai tuo tarpu Dekangas atsieina kažkur 70-80 cnt. Jau nekalbu apie Lietuvoje parduiodama tą patį dekang po 2,5lt už mililitrą ;-)
  Labai rekomenduoju pamėgint aromatizatorius iš FA Shade,Liquirizia,ar šiap bet kurį tabako skonio aromatą.Puiki kokybė,Beje FA bazė irgi labai gera.
  Aromatizatoriai iš Inawera taip pat nuostabūs.Cappucnino,Black cherry(beje labai primena tikrą ,vyšnių aromato tabaką pypkėms)Dwa jabka.Nutty princess ir dar daug kitų,mano fovoritai.Labai mėgetu citrinos,greifruto skonius.Galbūt gali pasirodyt,kad tai keisti skoniai,bet patikėk,jie puikiai tinka e-rūkoriams ir daug kam iš mano pažystamų patinka.

 4. #4
  Jau senokai domejausi, bet niekaip neprisiruosiu pabandyti pasidaryti paciam, tai laiko pritruksta, tai uzmirstu.
  As nebegaliu jokiu vaisiu traukti, negaliu pernesti to saldumo, mano pagrindas tabakiniai skoniai
  O kaip siuntimo kainos is inawera.com ?

 5. #5
  Priklauso nuo kiekio ;-) Bet šiap nebrangu Aš stengiuos susidėti tiek,kad neviršyčiau 25 zlotų už siuntimą.Aromatų utenka ilgam,bazių vienu siuntimu paėmu metams ;-)
  Kažkada ir aš domėjausi vien tik tabakiniais skoniais,bet supratau,kad galima pajust kaifą ir nuo kitokių skonių.Viskas priklauso nuo bazės ir aromatizatoriaus kieko.Labai svarbu "nepadauginti"
  Standartiniuose skysčiuose naudojama daugiau PG bazė.Ji geriau perduoda aromatą,todėl beveik visi tabakiniai skoniai daromi būtent PG pagrindu.PG man netinka,sukelia alergija.VG per saldu ir tiršta.Todėl naudoju PVG (50-50)bazę.ji puikiai perduoda vaisinius skonius,nors tinka ir tabakiniams.Nesakau,kad tabakiniai neskanu.Bet nuo tabakinių burnoje(ypač iš ryto)lieka nemalonus skonis.Nuo vaisinių to nebūna.Nebūna ir nuo kavos,ar šokolado.Todėl stengiuos tokius ir vartoti.Ir dar stengiuos pagride vartoti šviesius skysčius.
  Beje kalbant apie Licorice .
  Tai aplamai kažkoks nerealus skonis.Nešlykštus saldumas maišosi su kartumu.Nepakartojamas pojūtis.O ir kvapas labai subtilus ir tikrai nekvepia sausainiais,kaip RY4,ar kiti panašūs.O aplinkiniams išvis nėra jokio kvapo.
  Dar rekomenduoju pabandyt Tiramisu iš FA.nu ten išvis pasaka.Kvepia tiramisu tortu,o rūkosi,kaip tabakinis.nuostabu.
  Last edited by squall; 06-27-2012 at 01:00 PM.

 6. #6
  Saunu Smagu kad vis daugiau zmoniu atsiranda, kurie turi ka pasakyti toje srityje.

 7. #7
  Pasakyt tai galima,tik,kad nelabai kas klausosi ;-)

 8. #8
  Kas domesis, tas paklausys tikrai

 9. #9
  Dažnas dalyvis
  Join Date
  May 2012
  Location
  Panevezys
  Posts
  420
  klausimas squall , pavizdziui imant aromatizatorius 5ml,ant kiek ml bazes uztenka apytikliai?

 10. #10
  Quote Originally Posted by zaliuks View Post
  klausimas squall , pavizdziui imant aromatizatorius 5ml,ant kiek ml bazes uztenka apytikliai?
  Atsakymo nesulauki, tai pasakysiu as ka manau. Siaip ivairiai uztenka, nes yra skirtumas kiek tu lasiuku lasinsi, kokio aromato stiprumo noresi.
  1ml aromatizatoriaus yra ~20 lasiuku (priklauso nuo buteliuko), i 10ml bazes dedam sakykim 5 lasiukus, tai is 1ml gaunasi 40ml skyscio. jei turejai 5ml aromatizatoriaus, tai turesi is jo ~200ml skyscio. Bet viskas labai skiriasi, nes priklauso kokio skonio noresi, aisku gali vadovautis instrukcijom, bet dazniausiai norisi atitaikyti savo skoni paciam.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •