Page 210 of 210 FirstFirst ... 110160200208209210
Results 2,091 to 2,097 of 2097

Thread: Užsakymai iš Fasttech

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Singapūro paštas man nieko niekad nėra mažiau nei per 4 savaites atvežę. Jie taip tiesiai per aplinkui viską gabena, kad dabar visada NLPost arba Epacket ieškau. Geriau pora € daugiau susimoku, bet bent gaunu 2 savaičių begy.
    i airija 13 dienu ejo su sing post
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Daugelio rusu megiamas, brangus ir sunkiai gaunamas Paravoz'as . Tik kinieciai ji gamins is plieno o originalas is Ukrainos titaninis. Jei rinktu skaniausia genesis jis manau be konkurencijos laimetu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Winci pravalyk savo pasto dezute
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Winci pravalyk savo pasto dezute
    Pravaliau dėžutę o dėl Paravozo - originalas labai giriamas, bet aš nelabai su genom draugauju, neradau jose išgirtų skonių, tai ir užmečiau jas, mėtosi trys ar keturios, o gal penkios po stalčius. Ir biškį skeptiškai į genas žiūriu

555T gnusmaS

Kinieciai nuklonavo vengru Dvarw, nezinau ar jis bus visiskai identiskas bet tikrai vertas demesio. Is karto isleido jam visus ''pricendalus''. Trumpai apie originala aprasiau cia

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Kinieciai nuklonavo vengru Dvarw, nezinau ar jis bus visiskai identiskas bet tikrai vertas demesio. Is karto isleido jam visus ''pricendalus''. Trumpai apie originala aprasiau cia
    :hello: Pagriebiau čigonišką auksinį, šitą - Dvarw MTL V2 Styled kokybė labai gera sriegiai irgi geri Skanus bakelis