Page 3 of 210 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 2097

Thread: Užsakymai iš Fasttech

Tai nelabai
    Grizta siuntejui , jei gerai isverte .
    Ka siuntei ?
    Skysti ar batarkes ?
    Jei nepaslaptis
    | VAMO V2 Mod ss | MOD 510 VV NO1 | EA Mechanical MOD l Eleaf iStick l KangerTech KBOX l

Siunčiau moda Chi-you Style Mod
    Jokiu batarkiu ir skysčiu

Kiekvieną rudenį vis tas pats - problemos su skysčių, baterijų siuntimais ir siuntinių strigimais, o ir siuntinio keliavimo laikas gerokai pailgėja nuo 10-14 iki 15-30 dienų. (pernai pora siuntinių keliavo vos ne du mėn.)

Tad jei nepasirūpinote vasara atsargomis, manau iki naujųjų neverta užsisakinėti kažkokių pirmo būtinimo garinimo prekių, nes gali tekti palaukti.

Konkrečiai dėl Fastech'o, tai jie ant siuntinio pradėjo spausdinti savo logotipą su rekvizitais (anksčiau to tikrai nedarydavo), kas, mano manymų, padidina riziką įdėmesniam tikrinimui jų ir mūsų muitinėse, tad užsisakinėjant reikėtų prašyti, kad nedėtu savo rekvizitų, o siųstu privatus asmuo.

Skysčius, bei baterijas galite siųstis toliau, kątik gavau siunta su baterijom ir skysčiais, viskas buvo suviniota į foliją.

Ne visi gauna. Dalį praleidžia, dalį ne. Net ir dabar skundžiasi, kad žinodami, jog turi problemų su Honkongo paštu, naujas siuntas jie vistiek siunčia per ten.
    Aš savo vis dar laukiu, o sekimo numeris vapšie nerodo nieko.

Kai siųsdavo per Singpost sekti leisdavo iškart, o dabar kai Hongkong jau 6 diena kaip nieko nerodo. Na bet dar kolkas nesibaiminu, turėtų atsiųst. Vis dėl to modą siunčiuos

as is ju dar nesiunciau su nauja tvarka, tai tiesiog noriu suzinot. Tai jau nieko nebesiuncia per singapura? nes per ten man viskas keliaudavo. ar per ten nebesiuncia tik skysciu ir batarkiu, nes nepraleidzia, bet siuncia per hong konga, bet per ten irgi dalies nepraleidzia? nes po atostogu zadu imt moda ir baterkiu bei skysciu is ten tai aktuali info butu

Per Honkongą dažniausiai nepraleidžia. Per Singapūrą 50/50. Fasttech'e jau rašė, kad Honkongas baterijų 100% nebe praleidžia, o skysčius jau praleidžia. Ir dabar jau žada, kad viskas savaitės bėgyje su jais turi išsispręsti. Dar siunčia per China post. Bet iš esmės neduoda pasirinkti per kurį paštą siųsti. Tarkim imsi baterijas ir parašysi, kad tik nesiųstų per Honkongo paštą, vis tiek gali paimti ir siųsti per ten. Nebent per šias dienas ką nors pakeitė.

na manau jie patys geriau zino per kur siust, vis geriau nei mes, dzin, kad ten savaite ilgiau eis, svarbu, kad praleistu, gi ne del siuntimo laiko mes is ju prekinames tada reikia palaukt su siuntiniais kolkas

O tai yra koks nors tai skirtumas per ką siųs? Juk dabar tikrina su xray skysčius ir baterijas, tačiau fasttech supakuoja viską į foliją, kad nepagautų, ne taip aš viską supratau?