Page 210 of 211 FirstFirst ... 110160200208209210211 LastLast
Results 2,091 to 2,100 of 2105

Thread: Užsakymai iš Fasttech

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Singapūro paštas man nieko niekad nėra mažiau nei per 4 savaites atvežę. Jie taip tiesiai per aplinkui viską gabena, kad dabar visada NLPost arba Epacket ieškau. Geriau pora € daugiau susimoku, bet bent gaunu 2 savaičių begy.
    i airija 13 dienu ejo su sing post
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Daugelio rusu megiamas, brangus ir sunkiai gaunamas Paravoz'as . Tik kinieciai ji gamins is plieno o originalas is Ukrainos titaninis. Jei rinktu skaniausia genesis jis manau be konkurencijos laimetu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Winci pravalyk savo pasto dezute
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Winci pravalyk savo pasto dezute
    Pravaliau dėžutę o dėl Paravozo - originalas labai giriamas, bet aš nelabai su genom draugauju, neradau jose išgirtų skonių, tai ir užmečiau jas, mėtosi trys ar keturios, o gal penkios po stalčius. Ir biškį skeptiškai į genas žiūriu

555T gnusmaS

Kinieciai nuklonavo vengru Dvarw, nezinau ar jis bus visiskai identiskas bet tikrai vertas demesio. Is karto isleido jam visus ''pricendalus''. Trumpai apie originala aprasiau cia

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Kinieciai nuklonavo vengru Dvarw, nezinau ar jis bus visiskai identiskas bet tikrai vertas demesio. Is karto isleido jam visus ''pricendalus''. Trumpai apie originala aprasiau cia
    :hello: Pagriebiau čigonišką auksinį, šitą - Dvarw MTL V2 Styled kokybė labai gera sriegiai irgi geri Skanus bakelis

Sveiki, turiu kelis klausimus kurie tikriausiai jau buvo atsakyti šioje temoje, bet kadangi tingiu knistis po visus 200+ puslapių, tad būtų malonu, kad pagelbėtumėt ir atsakytumėt
    Tad pirmiausia, kaip man žinoti kad mano prekės neužlaikys muitas? Prekė kainuoja 55EUR (Asmodus minikin reborn)
    Ar nebus mano prekė brokuota, ar netikra nors ir rašo *authentic* ?
    Kokį posta turėčiau naudoti siunčiant į Lietuvą?

1. Tu negali žinoti ar tavo prekė bus užlaikyta ar ne muitinei, kaip pasiseks. Kadangi suma yra 55 EU, tai muitinė patikrinti pilnai gali. Jei ant siuntinio užrašis vertę 20 USD, tikimybė kad patikrins siuntą sumažės iki minimumo. Jei ir užlaikis muitinė, vistiek viską gausi sumokėjęs mokesčius.
    2. Prekė bus originali (P.S. ir originalai gali būti brokuoti). Dėl šito galvos nesuk.
    3. Rinkis Sing Post arba Post NL (prekės keliaus 2-4 savaites).
    Berserker + Stride VR-80 Blue / SM Kayfun Lite Plus V2 + iStick Pico / SXK DoggyStyled + iStick Pico / Serpent SMM + Smok Alien

Sveiki,
    Niekada nesu pirkęs iš FT ir dabar norėčiau paklaust ar FT prieš siųsdami siuntą ant siuntos kai klijuoja adresą ir siuntos deklaracija. Ar jie ją klastoja? Nu tą prasme jei tarkim sumokėjau amm 50 eur už vape tai jie tą kainą ant siuntos sumažintų neprašant? Ar vistik reiktų prašyt jų, kad sumažintų tą realią kaina? Nes siųsčiausi per PostNL. Nes nenoriu mokėt to PVM. Gal kas esat pirkę už tokia sumą ir per PostNL gavę siuntinį?