Page 211 of 211 FirstFirst ... 111161201209210211
Results 2,101 to 2,104 of 2104

Thread: Užsakymai iš Fasttech

99% kad gausi be problemu, kaina sumazina bet gali dar ir paprasyti del ''sventos ramybes''. Siaip galetum siunta skaidyti ir tada bus visai ramu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    99% kad gausi be problemu, kaina sumazina bet gali dar ir paprasyti del ''sventos ramybes''. Siaip galetum siunta skaidyti ir tada bus visai ramu
    Na skaidyt nelabai ir išeis kadangi aš tik vieną vape pirkčiau. Nes skysčio turiu tai nelabai daugiau ko ir reikia. Tik man su Anglų kalbą nelabai sekas parašyt tai parašyčiau tik ar supras. Nors anglų kažkiek raukiu.

P.S. Dėkui už atsakymą.

Kol kas is kinieciu siuntos tikrinamos labai retai, sekmes
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Sveiki,
    Norėjau paklausti ką reiškia tas Restocking prie mano užsakymo? Nes nesuprantu ETA yra nurodytas kad prekė bus sandėlyje 2018.12.13. Pirmai nebuvo parašyta to Restocking, nes turėjo į FT sandėlį kiek žinau atvykt vakar bet vakar vakare pratesė iki kito mėnesio 13 d. ir pridėjo užrašą Restocking tai čia kaip suprast ar jie jau gavo iš gamintojo vape ar dar tik gaus?