Page 210 of 210 FirstFirst ... 110160200208209210
Results 2,091 to 2,096 of 2096

Thread: Užsakymai iš Fasttech

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Singapūro paštas man nieko niekad nėra mažiau nei per 4 savaites atvežę. Jie taip tiesiai per aplinkui viską gabena, kad dabar visada NLPost arba Epacket ieškau. Geriau pora € daugiau susimoku, bet bent gaunu 2 savaičių begy.
    i airija 13 dienu ejo su sing post
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Daugelio rusu megiamas, brangus ir sunkiai gaunamas Paravoz'as . Tik kinieciai ji gamins is plieno o originalas is Ukrainos titaninis. Jei rinktu skaniausia genesis jis manau be konkurencijos laimetu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Winci pravalyk savo pasto dezute
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Winci pravalyk savo pasto dezute
    Pravaliau dėžutę o dėl Paravozo - originalas labai giriamas, bet aš nelabai su genom draugauju, neradau jose išgirtų skonių, tai ir užmečiau jas, mėtosi trys ar keturios, o gal penkios po stalčius. Ir biškį skeptiškai į genas žiūriu

555T gnusmaS
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Kinieciai nuklonavo vengru Dvarw, nezinau ar jis bus visiskai identiskas bet tikrai vertas demesio. Is karto isleido jam visus ''pricendalus''. Trumpai apie originala aprasiau cia