Page 3 of 53 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 528

Thread: Geriausios bazės

Quote Originally Posted by kkipsas View Post
    Geros naujienos ego2.pl
    Nesnauskit , prie to pacio siuntuko galim prigriebt ir Hangsen nikotino .
    Arba Atmos maisyti su Liquid Joker
    Dar pasikartosiu , French Pipe , nuostabus vienam garint
    Aciu uz info, uzsakiau, o kieno gamybos aromas jie pardavinieja? Cia Inawera ar ne?

Po 26.90 Atmos, kitos Inaweros.

Dar Flavor X turi. Pora esu bandęs tai man nevertos dėmesio.

inaweros baziu niekam nerekomenduociau, didesnio sudo neesu garines... beje, o kas gamina atmos? graikai? kokios kokybes bazes ir aromatai? dabar garinu FA, tai tikrai super palyginus su inawera. bet butu idomu ir atmos pabandyti jei atsiliepimai geri.

Na jeigu jau reikia vertinimo, tai aš galiu pasakyt tik tiek, kad PG yra saldi, neturi jokio sausinimo efekto ir jei ne tas saldumas tai labai maloniai būtų galima garint vieną. VG jau turi šiokį tokį minimalų sausinimo efektą ir šiek tiek jaučiamas saldumas. Bet tikrai nebus tokio atvejo kad dieną pagarinus dėl sausumo lėksit gert vandens . Buteliukai plastikiniai, su apsauginiu žiedu apačioje, o atidarius kamštelį buteliuko viršus dar užklijuotas apsauginiu celofanuotu popierium. Žodžiu už kokybę garantuoja ir prisiima visą atsakomybę. Jeigu reikėtų vertint balais, tai abi įvertinčiau 8/10, bet tik dėl to jog gali atsirast ir geresnių. Tiesa nieko geriau aš dar neragavau. Iš tikrųjų turint tokias bazes už tokią kainą ir ieškot nelabai yra prasmės, nebent tikintis atrast kažką, kas yra labai panašios kokybės ir kurkas pigiau .

o tai kom jau ta inawera bloga tokia?paliginus su Atmos?kodel vietiniai tik inawera praktiskai turi?
    nemesis: Dome hammer:Kraken stingray:Foggatti smoktech extended:Hydra2.1(449) nzonic:Prometheus nitecore l2 SonyVTC4 2100mAh 30A

Inaweros tai jau seniai beturėjau. PG ir skonio nebepamenu, bet VG sausinimo efekto tai kas bandė neužmirš visą gyvenimą, o tie pašaliniai efektai užmuša visą aromato skonį. Žodžiu tikrai ne tas, ko reikia garintojui, kuris nori suprast ką garina ir mėgautis tuo malonumu kurį gauna iš šito proceso. Negalima sakyt kad vietiniai turi tik Inaweros baziu, nes pasikapsčius galima rast ir kitokių, o kaip rodo mano patirtis tai nebūtinai kaina nulemia kokybę . Bandęs aš Cigman PG ir VG, tai VG sakyčiau visai neblogas ir neesant stambesniems užsipirkimams iš kaimynų, tai jo kokybė mane visai tenkintų, kai už tokią kainą, ko negaliu pasakyt apie PG.

Quote Originally Posted by slash View Post
    Inaweros tai jau seniai beturėjau. PG ir skonio nebepamenu, bet VG sausinimo efekto tai kas bandė neužmirš visą gyvenimą, o tie pašaliniai efektai užmuša visą aromato skonį. Žodžiu tikrai ne tas, ko reikia garintojui, kuris nori suprast ką garina ir mėgautis tuo malonumu kurį gauna iš šito proceso. Negalima sakyt kad vietiniai turi tik Inaweros baziu, nes pasikapsčius galima rast ir kitokių, o kaip rodo mano patirtis tai nebūtinai kaina nulemia kokybę . Bandęs aš Cigman PG ir VG, tai VG sakyčiau visai neblogas ir neesant stambesniems užsipirkimams iš kaimynų, tai jo kokybė mane visai tenkintų, kai už tokią kainą, ko negaliu pasakyt apie PG.
    o kaip fa is garinam? as lenkiskai nesuprantu,man lengviau jau angliskai apsipirkt,nei pshek za pshek
    nemesis: Dome hammer:Kraken stingray:Foggatti smoktech extended:Hydra2.1(449) nzonic:Prometheus nitecore l2 SonyVTC4 2100mAh 30A

Nebandžiau ir nematau tam prasmės.

Quote Originally Posted by jurok View Post
    o tai kom jau ta inawera bloga tokia?paliginus su Atmos?kodel vietiniai tik inawera praktiskai turi?
    Inawera man asmeniskai yra isvis worst thing ever, pasalinis nemalonus skonis lieka daugiau pagarinus, ypac vg, sauseja gerkle greitai, vienu zodziu kaip slash ir sake, sugadina visa garinimo malonuma. Kai sulaukiau fa baziu po pusantro menesio tai cia man buvo lyg atgaiva

Baigiu sugarinti inaweros power smoke baze, pradeda nepatikti tas aftertaste, ir neatsiskleidzia aromatai visai - citrina pvz pradejau nuo 5% bet ir 20% jau nebesuprantu ar yra jos ar ne, ilgiau garinant (kazkur 5ml i diena) atsiranda su visais aromatais kazkoks vienodas skonis, nors jau ir siulus keiciu vos ne kasdien.
    Uzsisakiau atmos 50/50, tikiuosi bus toks skirtumas koki cia piesiate