Page 3 of 178 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1773

Thread: Kolektyviniai pirkimai

As viena irgi pasiimsiu visgi, bet galeciau tik antradieni arba treciadieni pervesti pinigus as
    Last edited by snime; 11-30-2012 at 10:45 PM. Reason: Po santazo seimai, gavau leidima nusipirkt dar viena "paskutini" irengini :)
    - - - -

Jei niekas neatsisakys pirmam uzsakyme, tada antrame as taip pat pasirasau. reikia sita zaislouka paimti
    | UD BALROG 70W TC kit | Kanger SUBOX Ceramic White |
    | AW IMR High Drain 18650 2000Mah | EFEST IMR 18650 35A 2500mAh |

Bitcoin: 1K2kLyy9Le9Saq2G3JKraRi3JheDBM2zDT

Noriu ir as sudalyvauti. Su salygom sutinku (1vnt.)

Doncinas galutinai patvirtino apie savo dalyvavimą, todėl lieka sulaukti žinių iš romkio.

Kadangi susidomėjimas toks didelis, labai skatinu vieną iš patikimesnių forumo narių apsiimti organizuoti antrą pirkimą, kadangi interesantų jam tikrai per akis. Aš vienas tikrai nepajėgsiu visiems padėti, juolab kad ir atsakomybė tuomet man tenka gana didelė. Antrą organizatorių aprūpinčiau reikalinga informacija (o jos yra tikrai nedaug), todėl iš esmės tereikia turėti Paypal, pakalbėti 5 minutes ir sumokėti, o gavus paskirstyti kitiems.

Quote Originally Posted by polis View Post
    Doncinas galutinai patvirtino apie savo dalyvavimą, todėl lieka sulaukti žinių iš romkio.

Kadangi susidomėjimas toks didelis, labai skatinu vieną iš patikimesnių forumo narių apsiimti organizuoti antrą pirkimą, kadangi interesantų jam tikrai per akis. Aš vienas tikrai nepajėgsiu visiems padėti, juolab kad ir atsakomybė tuomet man tenka gana didelė. Antrą organizatorių aprūpinčiau reikalinga informacija (o jos yra tikrai nedaug), todėl iš esmės tereikia turėti Paypal, pakalbėti 5 minutes ir sumokėti, o gavus paskirstyti kitiems.
    Aurimas gal apsiimtu situo reikalu?
    - - - -

Sekmadieni vakare tureciau ziniu ar galeciau as apsiimti. Viskas del laiko stokos.

as visom keturiom uz

Jei man iseitu organizuoti antra uzsakyma, tai romkis tau labiau tiktu antrame dalyvauti, nereiktu siuntimo mokescio, nes is to pacio miesto esam.

Beje, gal tada pradekim skirstyti uzsakymus numeriais, kad nepasimesti. Kas siuo metu yra pirmam uzsakyme? Ir kas butu antrame kuriame as turbut galesiu organizuoti? as is saves imsiu turbut 2vnt. tai 4 vietos laisvos.

Taigi visi pirmame įraše nurodyti dalyviai patvirtino apie savo dalyvavimą. Gal nebekeiskim pradinio plano ir romkį palikime prie pirmo užsakymo.

Dar kartą pakartoju asmenis, kurie bendraus su manimi: zaliukas, romkis ir doncinas. Visiems jiems pasistengsiu jau ryt išsiuntinėti detalią informaciją apie užsakymą ir jo eigą.

Aurimai, siūlau atidaryti dar vieną temą. Gali tiesiog nukopijuoti mano šabloną, tik organizatorium įsivardinti save. Kontaktus tiekėjo tau duosiu. Ir kaip matai, tai temoje norinčių tikrai ne vienas, juos siūlau eilės tvarka (pagal jų įrašus) priskirti - taip būtų sąžiningiausia (tai būtų snime, squall, remiga, liova, o dėl liu... netelpa :/).

Džiugu, kad nusprendei padėti kitiems apsiprekinti. Viliuosi, kad be problemų pavyks apsirūpinti tikrai dėmesio vertu modeliu
    Last edited by polis; 12-01-2012 at 01:07 AM.