Page 53 of 53 FirstFirst ... 343515253
Results 521 to 524 of 524

Thread: Kas dabar mano rankoje?

Dažnas dalyvis

Creavap Le K 18650 + Kayfun V5.
    Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, V3 Mini, KFL+, Achilles. Snake Oil, Snake Blood, El Toro Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Sveiki, Garintojai.

Naujokas garinime ir siame forume.

Siuo metu mano rankoje eLeaf istick pico+geek vape Ammit 22mm.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

na va jau visas komplektas naujas chamiakui Berserker MTL ir Therion DNA 166 pakuriau neklauzada berserker is 3 karto pradzioje bande truputi atpilti supratau,kad jei naudoji skysti Pg50/Vg 50 vata reikia truputi daugiau pagrusti ir problema isspresta
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

mano chamiakas nerimsta tai vel gavo nauja zaisla Hastur MTL RTA na pirmi ispudziai geri,jokiu burbuliavimu pasileido is karto idejau apiputima 1.6 mm tai su originaliu drip tip svelnus kaljanas,pakeiciau i siauresni drip tip ir traukiasi ,kaip ir MTL tik manau reiks mazesnio diametro zeklioriu ideti ju turiu net 10 tai bus ka veikti,siaip kaitikliu visiskai patenkintas
    .
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4