Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59

Thread: EC galingumo apskaičiavimo lentelė

Tai dėl tos priežasties, jog ten neatsižvelgiama į kitus parametrus, tai ji ir veiks atsitiktinumo atveju. 100000 voltų prie 0,00016 ampero irgi yra 16 vatų. Žinai ką su tokia galima padaryt?
    Nu nesupratau ir viskas...

Apie W , RMS , AVG .
    Rusu kalba .
    | VAMO V2 Mod ss | MOD 510 VV NO1 | EA Mechanical MOD l Eleaf iStick l KangerTech KBOX l

Naujokas e-lynx's Avatar
    Apie vatus Aurimas sako teisingai. Išbandžiau ant 1,5 omo paleisti iki 5,5V tai iki 5V garina normaliai, nuo 5V pradėjo deginti. Naudojau kayfuna. Man geriausias garas naudojant 4V. Manau čia daug nuo ko priklauso kiek tų W/V reikia.

Sveiki. Esu naujokas, prieš keletą dienų nusipirkau Kanger kbox mini 75w, rodo 0.33omo naudoju 15w, sau tinkamų nustatymų dar ieškau. Užklydau į šią diskusiją, bet nelabai suprantau tų visų skaičiavimų, tarkim pas mane 0.33 omo tai kiek W man nusistatyti, kad būtų "pats tas"?

Pagal skonį, o tiksliau tai reikėtų žiūrėti, kad +- 4V butų ir į juos labiau orientuotis, prie 0,33 omo turbūt apie 50W turėtų būti, bet šitas reikalas ir nuo spiralės labai priklauso. +- 4V bus paprasčiau, o jau paskui skaičiuką po kablelio susireguliuosi pagal skonį.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Gerai, kitas gal gan kvailas klausimas. Kiek supratau kai kurie galit reguliuoti V, bet kaip suprantu, tai pas mane neina to daryti, tik nuspaudus garinimo mygtuką ant ekrano rodo V, tai kaip tą +- 4V padaryti? 30W nustačius pasidaro kartu, lyg degtu, spiralė originali kuri buvo prie komplekto.

Taigi kbox W (vatus) reguliuoja, nustatyk 20W, jei 30W jau kartumas yra. Kiek tų vatų reikia nuo skysčio tirštumo, galvutės apsinešimo ir dar begalės faktorių priklauso. Bandai ir atrasi kaip geriausia.

prisidesiu prie naujoko klausimo. turiu eleaf ipower80w+aspire cleito kaitikli. ant kaitikio nurodyta 0,2omh ir 55-70w nors 55w jau pjauna gryba, skystis patenka i burna, garas neskanus ir aitrus. tad jei gerai suprantu tai ant modo man reikia mazesnes galios(W), kad realiai butu viskas gerai ir pasiekti optimaliu garu isgavima ir skoni?
    beje baze 50/50 AG/PV avoria+ecodumo

Gal galvute brokuota.
    Tesla WYE + Ammit, Eleaf Pico + Kayfun v5, Istick 40w + Kayfun mini v3