Page 98 of 98 FirstFirst ... 4888969798
Results 971 to 980 of 980

Thread: Baterijos Mod'ams

Ir kodėl būtina rašinėti tokias nesąmones? Įstatymų pakeitimai leidžia išsiparduoti iki 05.01 įsigytas bazes, ką ekodūmas sėkmingai ir daro, užsipildęs sandėlius iki tos datos. O kadangi LL skysčius maišo ir pilsto patys, tai jie neprisandėliuoja didelio kiekio į priekį, dėl ko greitai ir pradėjo pardavinėti pagal naujus reikalavimus.

Sopki
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

@Winci, o man vat kilo. Kaip atskirti ar original Susitariau savaitgalį susitikti su žmogum iš fb grupės, nes priėjom prie 4-ių baterijų už 25€
    Mačiau, jau pažymėta, LL e-shope, jog baterijos originalios.
    Kažką radau maždaug, kaip atskirti original nuo ne original. Jei įmanoma, pasverk savo baterijas kiekvieną atskirai ir parašyk, maždaug čia jų svorio vidurkį. Dėkui

...
    @Terlius, nesidomėjau tuo metu, kaip buvo, bet tai gal "įstatymas" leido išsiparduoti senas prekes, kurių muset apstu ecodūme ir tiek.

Išsiųsta naudojantis SM-G920F Tapatalk 4 Lt

@sopkis, pritariu, nes vakar kaip tik kreipėsi į pm @Aurimas](gal nesupyks, jog paviešinau) ir susidarė tokia nuomonė, jog leido e-prekybininkams išsiparduoti užsilikusias prekes

Last edited by Aurimas; 09-27-2017 at 11:39 AM. Reason: PM - privačios žinutės. :)

Labas pasai, pasverčiau tau, bet nežinau, kur svarstykles nusikišau Man ruods, kad per daug tu galvą suki dėl batereikių originalumo. Pirk iš patikimo pardavėjo - Aurimo ar Liquidlaboro ir ramiau miegosi.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

@Winci, matau nenori man sutaupyti 3€
    Bet jo, kaip sakant linkiu ir pats visiems saugaus garinimo ir baterijos ne ta vieta kur per daug galima sutaupyti. Nes gali būti tep, jog per daug skupas, tai yra aš geriausiu atveju sumokėsiu du kartus, o blogiausiu atveju babax

Man su Sony VTC6 aišku, 4 iš kažko nupirksiu ir Sony dėsis į Ikonn 220:

...

Gal kas bandėt, kaip šitos 20700> http://www.cigabuy.com/2-x-ncr20700-...y-p-10362.html baterijos ir gal yra geresnės, nei tos? Jos būtų skirtos Pulse BF Boxui su Pulse 24MM BF kaitikliu:
    Last edited by pasas; 09-26-2017 at 11:37 PM.

Ok, Sopki, atsiprašau, tikriausiai nebuvau tiek daug pasidomėjęs, tiesiog tikėjaus, kad iki šių dienų jie jau turėtų baigti pardavinėti bazes, ypač kai keliose kitose ecodumo parduotuvėse patikino pardavėjai, kad jie nebeturi bazių su nikotinu ir negali pardavinėt

O jei dėl baterijų žiūri iš cigabuy, tai nelabai galima siųstis iš užsienio elementų, jei teisingai supratau, ką nori daryti

Pasai, eu.nkon.nl Sanyo 20700 kainuoja 6,45 euro, už 2 bus 12,90, plius parsiuntimas 2,29 arba 3,84

555T gnusmaS

Tuo pačiu ir vtc6 prigriebsi

555T gnusmaS

Tags for this Thread