Page 91 of 98 FirstFirst ... 41818990919293 ... LastLast
Results 901 to 910 of 980

Thread: Baterijos Mod'ams

Labai gražūs rodmenys ☺ Slidės - LG HG2 batereikos matyt ne be reikalo giriamos garintoju. Manosios irgi apsireiškė Belgijoj 16 d., 18 d. išsiustos iš ten, bet prapuolė kažkur 😁 o ir opusas kažkur valkiojasi... skaičiukai ant Opuso man patinka 😉

Tap M2 Note
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Keistai cia mano 20d. issiunte is Belgijos ir 23d (sestadieni) jau buvo paste. Gal pasiskambink i pasta nes tos kur be sekimo nr. i namus gali nenesti. bet siaip privaletu palikti pranesima pasto dezuteje
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Mano fasttech'inės lg hg2 išveža tik iki 2800 mha. Testavau su Litokala lii -500.
    Tai ir nežinau: ar senos ar pakrovėjas netiksliai rodo. Nors samsung 25r iš gearbesto - 2500-2550 mha

evaldasm - panašu kad tavo pakrovėjas papūgomis vidinę varžą matuoja, nes ji turėtų būti mažesnė nei 20 miliomų. Bet tas Opus ir neskirtas tiksliam matavimui, nes vien kontaktų varža gali dešimt ir daugiau miliomų siekti. Visumoje tai kuo didesnis tas skaičius, tuo mažesnis bus max discharge current.
    henchz - Liitokala tikslumu tikrai nepasižymi, turėjau vieną ekzempliorių kalibravimui, tai pradžioje tarp skirtingų slotų talpos parodymai skyrėsi beveik 30%. O priežastis ta, kad kinai sutaupo ~0.05$ įdėdami 10% tikslumo varžas matavimo grandinėse.

Sopkis, tai labai ir nesitikėjau tikslumo, nors, kaip minėjau, samsung 25r rodo pagal deklaruojamą talpą. Ai, svaebu, kad ne koks 1000 vietoj deklaruojamų 2500-3000 ir gerai

Quote Originally Posted by Winci View Post
    ...Tarp kitko Gearbestas rusų labai giriamus šokoladukus LG HG2 Flash sale paleido - už 4 štukas 17,5 $, grubiai 4 € už vienetą, surizikavau užsakyt, nes vietoje niekur nerandu pirkti. Bet kada jie išsiųs ir kada gausiu neaišku.
    Nu va - lygiai mėnesis Balandžio 3 iš GearBezdo užsakiau šokoladukus, balandžio 16 d. buvo Briuselį ir tik šiandien, gegužės 3 d. gavau. Atrodo normaliai, pakrautos iki 3,6V. Įgrūdau pilnai pasikrauti. Opus BT, iš GearBezdo už ~21$ (pritaikiau visokias nuolaidas ir taškus - Points) užsakytas balandžio 20 d, tik vakar Briuselį pasiekė, teks dar palaukti ir kraut senuku Nitecoru.

Itartinai letai pas tave is Belgijos keliavo miestelio pastininkas negarina
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Miestelio paštininkių dar neišmokinau garinti o ir jos mane iš snukio gerai pažįsta (aš jas irgi ) - kai tik daiktas pašte, tuoj atvelka. Nuo pašto durų iki mano laiptinės 115 metrų - nepavargsta. Kažkaip nelabai man su GyrBezdu ant greičių sekasi, bet ne "degantys" daiktai iš jų ir keliauja.

Sveiki
    Turiu viena klausima. Gal kas yra pirkes is FT baterijas ir ar jos tikrai ateina.
    Isanksto dekoju

p.s. Paskaiciau ir matau kad is GerBest ateina baterijos tikrai, o is FT ar ateina, gal kas gavo nesenei, nes man neatsiunte bateriju is FT ir parase tipo kad i Lietuva negalima siusti (uzsakes buvau 2016.02.12, o siandien tik atsake, ar paprastai pragane kaskur ir dabar trina akis?)
    Isanksto dekoju

As nesunciau bet anksciau tikrai zinau zmones gaudavo lygtai per Svedijos pasta. Veliau tas budas uzsidare, bet girdejau kad lyg vel jie pradejo per kazkur siusti. O del dingimo mokant PayPal tai jokiu problemu neturi kilti ir ten ju bedos ar pamete ar pragere

Tags for this Thread