Page 50 of 51 FirstFirst ... 4048495051 LastLast
Results 491 to 500 of 509

Thread: Ar turite kas nors nusiskundimų sveikata, naudojant EC?

@Alfune, jei kalba buvo apie mano garinamas bazes, tai ragavau nusipirktas bazes: Rokishop 2ltr., PinkMule(300ml), Avoria(100ml), Imperia(100ml). Garinu tik nuo vasaros vidurio, tai litrais ne iš visur ėmiau ir kai kurias premkes bandžiau. Tara kuri matosi foto yra iš Rokishop ir truputį paragaves tų plikų bazių, supildavau į iš Rokishop gautą tarą, todėl ir minėjau, kad garinau ir garinu su įvairiom bazėm, nes jos tiesiog labiau man tiko, kai supyliau(dapyliau) viską į vieną tarą - gavosi garinu gogelmogel bazes
    Aš taip ir neparagavau iš LL skysčių, nors ir iš jų pirkau dvi Sony VTC6(galėjau iš LL ir bazes nusipirkti, bet tuomet greit reikėjo tik baterijų) ir tiesiai į ecudūmą variau ir ten dar Avorios su aromom pirkau, bet kitą mėnesį tikrai paragausiu iš LL, kai baigsis skystis googlemogel ir dar baterijų reiks, nes su RDA, ir dviem spiralėm, skystis laaabai greit išgaruoja ir savijauta kolkas puiki
    ...
    Kažkokį video ir aš bandžiau žiūrėti youtubes kanale kokio tai daktaro, apie žalą garinamų skysčių. Bet kiek pamenu, labai nesižiūrėjo, nes man tiesiog tai nėra labai aktualu. Mečiau rūkyti tikrai ne dėl sveikatos pagerėjimo, todėl man nėra labai aktualu garinant sveikatai daroma žala - 100% ji kažkokia tai vistiek yra ir norisi kažkiek žinoti, tik dėl sportinio intereso

Išsiųsta naudojantis SM-G920F Tapatalk 4 Lt
    Last edited by pasas; 10-29-2017 at 08:19 PM.

Jeigu pas tave bare yra šnapso, tai tu tikrai nepijokas.
    Aš jau penki metai eksperimentuoju su garinimu, ieškau to dzeno ir kuo toliau tuo idomiau darosi.

@Alfune, nu jo nepijokas, bet rūkiau daugiau nei 20 metų ir iš jų paskutinius kelerius metus sukausi įvairų taboką su pagardintais įvairiais skysčiais.
    5 metai garinimo be dzen - tai žiauriai daug ir žiauru likti be dzen
    Kaip tik buvo vakar pasitaikes klaustukas - nuomonė kokį kaitiklį pasirinkti - išsakiau savo poziciją šitaip:
    ...o tu ar žinai ko nori? Nes čia tau gali siūlyti šimtus variantų Nori parūkymo jausmo ar skonio, ar daug garo, ar to ir to, ar išvis nori kelis kart įtraukt ir prisėst, kol atleis nikotinas, ar lengvo įtraukymo ar kad žandenas sutrauktų?
    Kai apibūinsi labiau ko nori, tai ir kaitiklį siūlys palei tai, nes dabar gaunas imk ir garink bet ką
    ...
    Tai va, jei apie tai kas pačiam yra svarbu garinime.
    ...
    O skysčių yra įvairių ir pasirinkti irgi teks pačiam. Jei kalbant apie taboko skonį aromas, pusmeti kai eksperimentuoja ir žada pradėti kurti @SvoeMesto skysčio su naturaliu tabako skoniu liniją, kuri bus be skysto dirbtinio nikotino ir be dirbtinio nikotino aromos. Berods, kažkur mačiau ir jau esamų cigaro skonio brandintą su tikrom cigarom. Manau, tai garinamo skysčio ateitis. Tik toks retorinis klaustukas: kuom tai bus sveikatos atžvilgiu ant daug sveikiau
    Jei taboke mirkytą garinti ir vėl tyrimų reiks ir atsiras kas sakys, jog geriau taboką rūkyti ir nesukti sau plaučių su tais skysčiais
    Žinoma, aš laikausi tos nuomonės(pasirodo sutapo ir su@SvoeMesto, bet liaudis to nori), kad jei pereiti garinti nuo rūkymo, tai ir su taboku nėr ko pradėti draugauti, nes norint atrasti tą tikrą skonį, tai jis tik bus rūkant taboką ir pakaitalas gali privesti prie to pačio - atgal prie rūkymo. Bet yra kaip yra ir garinime progresas nestovi vietoj.
    ...
    Tai va, aš rūkiau cigaretes ir vakarais/savaitgaliais cigariles, todėl pasirinkau tai kas man priimtina. Su SPen22 parūkau, su e-mod ir RDA išgaunu, tai ką mėgdavau parūkyti stipriau, bet žiūriu, kad RDA ima viršų ir jis man pradeda patikti kasdienai vis labiau ir labiau, tai yra SPen22 lieka dažnai nuošaly.
    ...
    Iš viso šito galima kažką atsirinkti ir pritaikyti sau. Pvz. kai pradėjau garinti iškart supratau, kad man, jog žiauriai sutrauktų žandenas garinant MTL įtraukimas netinka.
    Taip kad, jei neatradai garinime malonumo(dzen), tai reiškia ne ten ir ne to ieškojai, nes aš pasirinkau ilgai svarstes ką ir pataikiau tiesiai į dešimtukus.
    Linkiu ir tau atrasti garinime savo dzen, tai kas labiausiai tiks tik tau.
    Gero garo
    Last edited by pasas; 10-29-2017 at 11:55 PM.

Svoemesto skysciai yra auksciausios klases slikstynes ragavau 3 visus ismeciau. Ka jie sukurs naujo nezinau bet bendri atsiliepimai apie ju skyscius prasti ir turbut neveltui jie visiems rusams perkant Kayfun'a dovanu ideda savo skysti. Del naturaliu tabaku mirkimo ir t.t. as jau pries 3 metus bandes tokiu skysciu ir ju yra didele ivairove, as per savo garinimo praktika ju bandes minimum 20, pagrinde gamina USA ir UK bet jie visi turi viena bendra bloga bruoza, max 2-3 ml. ir keiti vata o daznai ir spirale, kartais baka uzsiknisi nuo pajuodusios smalos plauti . O Alfune apie dzena ir visus nenuoramas ziurkenus kalbejo perkeltine prasme , viena yra kai tai tik pakaitalas mesti rukyti ir visai kita kai tai kartu ir hobis
    Last edited by evaldasm; 10-30-2017 at 04:12 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Rukiau 46 metus, garinu 5. Kai rasiu dzena beliks numirti, nors jeigu ir nerasiu tai vistiek tas pats galas.
    Man patinka ne pats seksas, kiek jo siekimas.

Alfune o as kaip buvau pijokas pas mane baras luzo nuo snapso ir virtuvej turejau ir rusyje kuo daugiau gerdavau tuo daugiau tavorindavau i prieki kaip ir garinime. Tai as buvau blogas pijokas?
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Alfune o as kaip buvau pijokas pas mane baras luzo nuo snapso ir virtuvej turejau ir rusyje kuo daugiau gerdavau tuo daugiau tavorindavau i prieki kaip ir garinime. Tai as buvau blogas pijokas?
    Hmmm,o kaip tada sustoti gėrus,jei dar turi bare...virtuvėj...rūsy??? Nea,tu buvai kažkoks kitoks pijokas
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

@evaldasm, bet koks skonis, tai flomasteriai.
    Senokai teko kur tais užmatyti, kai žurnalistas davė pabandyti skysčio ir ėmė interviu iš berods anglo, garinime skonio guru. Tai va, pirmą sykį skonį apibūdino vienaip, o po kurio laiko davė tą patį skystį ir skonio guru nežinojo, kad tai toks pat skystis, ir apibūdino garinamą skystį kitaip. Tai kur tiesa - flomasteriai
    Kas liečia dažnai vatos keitimus su skysčiu natural tobako tiems skysčiams. Kuriuos bandėt, gal blogai filtruoti. Kaip bebūtų, manau atsiras, kuriems tai bus ne problema, bet gal bus tas @SvoeMesto skystis kažinkiek daugiau filtruotas ir neužterš vatos žiauriai
    ...
    @Alfune, o jergau, 46+5=51 metų - tai bent stažas ir kuris dar nesibaigė
    Kažin ar tiek prarūkęs ryžčiausi kokiam tai pakeitimui ir kažin ar iškeiščiau rūkymą į garinimą, nes manau, tuomet būčiau per senas eksperimentuoti su tais skysčiais ir visokių spiralių sukimais, nes ir po virš 20 metų rūkymo teko ilgai pasvarstyti, pasiruošti ir pasiryžti garinimui, o ką jau kalbėti apie virš 40 metų rūkymo - manau turėjo būti tikrai sunku pereiti prie garinimo
    Tai aišku, kur ten rasis tas dzen, kai šitiek metų prarūkyta
    Jei man pasitaikytų toks rūkorius, tai tokiam žmogui, net nerekomenduočiau pereiti prie garinimo, nebent savanoriškai tai bandytų įgyvendinti

Last edited by pasas; 10-30-2017 at 09:08 PM.

Keistuole Nu jau jausdavau kad tam kartui atsigeriau ir viskas tai turet gali visada su pinigais ir net be ju, skambini draugam kad atveztu, eini i pazystamu kabakus ir geri i skola ir dar kruva variantu. O as megdavau pvz, is duty free pasimti 20 ivairiu buteliu ivairiu virs 40 laipsniu ir sakau kuo intenstvesniais tempais ir intervalais gerdavau tuo stipriau pildydavai aruodus nors 80% gerimo vykdavo ne namie rimtai

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Che, kai rūkiau, žymiai daugiau gėriau alkoholio, nes labai jau traukė parūkyti ir kažko atsigerti, ir ypač mėgau, viskį, brendį, romą, alus atsigaivinimui ir su draugais būnant, kaip tam posakyje: alus be šnapso - pinigai į balą
    Apsikroves namuose alkoholiu nemažai irgi būvau, bet tik tiek, jog alkoholis dažnai neužsistovėdavo ir barelyje visas netilpdavo, nors ir barelis buvo didesnis, nei dabar - pakeista sekcija

Last edited by pasas; 10-30-2017 at 09:17 PM.