Page 51 of 51 FirstFirst ... 41495051
Results 501 to 509 of 509

Thread: Ar turite kas nors nusiskundimų sveikata, naudojant EC?

pasas baik tu juokus jei tau pripazinti pasauli skysciu gamintojai, laimeja kruvas parodu gamina blogai filtruotus senai zinomas faktas kad naturalus dalykai uznesineja spirales. Nebuk Svoemesto reklamos auka nes skysciu gamyboje jie visiski naujokai. Matau kad menkai nusimanai tai vertetu bent jau pasiskatyti pasaulinius forumus apie skyscius o paskui kazka teigti
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

@evaldasm, būna keičiu dažnai RDA kaitiklyje, dukart, pasitaiko ir triskart dienoj vatas, ir nematau tame problemos, nes suprantu, kokį skystį garinu. Aš apie tai, kad jokio skirturmo kas gamina tuos skysčius, mažiau ar daugiau vistiek spiralės su vata užsiteršia ir ten paminėjau, jog gal taip bus kaip šnapsą gerai prafiltruos, ir gal žymiai mažiau užsiterš "bakas" ir tiek žinių
    PS. Ir kam juos(SvoeMesto) aptarynėti/apkalbėti, kai galite parašyti ir užklausti jų pačių
    http://www.ecigtalk.ru/showthread.php?t=166754
    Man juos aptarynėti nėr labai aktualu, tiesiog paminėjau, tai ką žinojau ir gal kam kas pravers garinime ir paragaus jų naujų taboko skonio skysčių - nei reklama, nei ką.
    ...
    UK reklamos🤣
    Last edited by pasas; 10-30-2017 at 11:18 PM.

Baikit apie snapsa kalbet, nes noriu isgert Man skaniausias tabakinis Captain Black is rusu vape salon. Vakar paskutinius uzspaustus lasus su Berserkeriu isgarinau

555T gnusmaS
    Last edited by Winci; 10-31-2017 at 12:27 AM.
    Na netelpa viskas ... : D

@Winci, tai sukam, link... garinamo skysčio
    Beja, gandais, UK prie ligoninės neleidžia rūkyti, o garinti leidžia(pažymėta ženklais), nes tai pripažinta, kaip priemonė gydymui, kuri padeda mesti rūkyti. O ką LT, įstatu net neskiria/neatskiria garinimą nuo rūkymo
    Kirba vis ta mintis ir seilės renkas, rūpūžė, kur jis pigiau Kaip sakant vistiek pro "šalį" praeiti negalėjau ir pasikapstes atradau, nes labai jau noriu to cigaro skonį, brandintą 90d., praleisti per dvispiralniką
    https://www.pgvg-labs.com/product/don-cristo/

Išsiųsta naudojantis SM-G920F Tapatalk 4 Lt

Nueini ir nusiperki ecodume jis daug pigiau
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Ecodume jo yra po 19,50 auru uz 50 ml

555T gnusmaS

Dėkui
    Nesenai būvau ir vėl teks ten apsilankyti su ta pačia gražia mergike pabendrauti Ir gal Pulse BF Box pavyks pačiūpynėti, nes teko kažkada užmatyti, kad ecodūmas, juos gaus greičiau, nei aš gausiu... dar vis laukiu pareinant
    Opa, 19.50€ ir dar Klaipėdoj, Akropolio ecodūme, galioja iki 31d. -15% visoms neakcijinėms prekėms=16.575€
    Pigiau grybo

Grybai pigesni

555T gnusmaS

Nu žinok, kai paskutinį kartą užklausiau garbaus amžiaus grybų pardavėjos prie Maximos, tai pasirodė laaaabai brangūs ir variau(tiksliau antroji pusė mane varė, o aš sakiau perkam) į mišką ir miške pririnkom kažką, nes jei bogu, aš daugiau garinau nei ieškojau/rinkau