Page 1 of 51 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 509

Thread: Ar turite kas nors nusiskundimų sveikata, naudojant EC?

Hybrid View

Ar turite kas nors nusiskundimų sveikata, naudojant EC?

Manau tema tūrėtų būti aktuali daugeliui.
    Ar pasikeitė kas nors perėjūs į "sveiką rūkymą" kalbant apie sveikatą?
    Garinu gliceriną ir propilenglikolį su belekokia technika....ir nesiparinu.

Man asmeniskai pasikeite viskas tik i geraja puse.
    Kvepavimas, dirbant fizini darba, nedusina.
    Sustiprejo skonio receptoriai, kaikurie patiekalai atrode lyg pirma karta ragaujami
    Nesidauzo sirdis naktim pries miega, kas buvo jau padazneje nuo tikru cigareciu.
    Kolkas vien pliusai, ziuresim kaip bus toliau. Skauciau daug kas pasitaiko alerginiu reakciju, bet man praejus metam naudojimo dar nepasireiske.
    | UD BALROG 70W TC kit | Kanger SUBOX Ceramic White |
    | AW IMR High Drain 18650 2000Mah | EFEST IMR 18650 35A 2500mAh |

Bitcoin: 1K2kLyy9Le9Saq2G3JKraRi3JheDBM2zDT

Pastebėjau, kad parukius EC labai troškina, bet daug kas sako, kad tai normalu.

troskina tik maziau nei menesiuka, o sveikata tik i gera puse, nebereikia kriokti kol atsikosai kaip nuo cigareciu, tik va skonio receptoriai kaip tik man atbuko, tikekimas kad kolkas tik. ai tiesa juokingas dalykas, nuo kaikuriu vaisiu skoniu su kiekvienu ytraikimu susizaksi ir nesuprantu kas kame, juokiuosi tada ir as ir aplinkiniai

Quote Originally Posted by zallias View Post
    , tik va skonio receptoriai kaip tik man atbuko,
    Čia aplamai jau nieko nebejauti, ar tik kalbant apie mikstūras?
    Beje mano vienas draugas kažkada netyčia yra išgėręs kvepalų. Nuo to laiko jau 25m. nebeužuodžia jokių kvapų....

apie miksturas tik kalbejau, is pirmo ar antro dumo net negaliu pasakyti koki skoni rukau, kur anksciau budavo tik prie lupu prilietus jausdavai tad nusprendzdiau pora savaiciu vien ant tabakinio skyscio pasedesiu poto vel vaisinius bandysiu

Jei kitus skonius jauti, o kalba eina tik apie mikstūras, tai čia skonio receptoriai visiškai ne prie ko. Tiesiog pripratai prie naujovės ir kvapas tapo įprastas ir niveliavosi.

Man su sveikata irgi lyg ir viskas gerai, neskaitant kažkada buvusios alergijos, kai buvau išbertas. Troškinimas pagarinus jau nebe taip vargina, nes tikriausiai prie to pripratau. O iš objektyvių dalykų galiu paminėt vieną, ypač mane nudžiuginusi. Šiemet daryta spirograma yra geresnė nei pernai. Ir gydytoja net paklausė:-Gal metėt rūkyt?... Atsakiau, kad jau neberūkau 2m, bet nepasakiau , kad garinu EC...-Na va matot kaip gerai. Pasakė ji.
    Bet čia man labai keista, nes kažkur skaičiau, kad, jei rūkorius rūko daugiau, nei 25m, tai metus, plaučiai gali atsistatyti tik po 25-30m...
    Last edited by squall; 09-20-2012 at 12:26 PM.

Quote Originally Posted by squall View Post
    Man su sveikata irgi lyg ir viskas gerai, neskaitant kažkada buvusios alergijos, kai buvau išbertas. Troškinimas pagarinus jau nebe taip vargina, nes tikriausiai prie to pripratau. O iš objektyvių dalykų galiu paminėt vieną, ypač mane nudžiuginusi. Šiemet daryta spirograma yra geresnė nei pernai. Ir gydytoja net paklausė:-Gal metėt rūkyt?... Atsakiau, kad jau neberūkau 2m, bet nepasakiau , kad garinu EC...-Na va matot kaip gerai. Pasakė ji.
    Bet čia man labai keista, nes kažkur skaičiau, kad, jei rūkorius rūko daugiau, nei 25m, tai metus, plaučiai gali atsistatyti tik po 25-30m...
    O kaip atsikratet berimo? Kazkur skaiciau kad kaikuriem zmonem per didele konsentracija PG (propilen gliukolio) alergizuoja, gal man pabandyti atskiesti savo skysti vandeniu?

Quote Originally Posted by povilas100 View Post
    O kaip atsikratet berimo? Kazkur skaiciau kad kaikuriem zmonem per didele konsentracija PG (propilen gliukolio) alergizuoja, gal man pabandyti atskiesti savo skysti vandeniu?
    Ar turi pagrindo tai daryti?