Page 49 of 49 FirstFirst ... 39474849
Results 481 to 486 of 486

Thread: Ar turite kas nors nusiskundimų sveikata, naudojant EC?

https://www.delfi.lt/sveikata/sveika....d?id=75748747
    Paskaitykite visą ką suradau šiandien facebook puslapyje, hmm kažin verta susimąstyti?

Jei nescia esi tai taip kad ne gyvybes eliksyra traukiam neabejoju
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Aš pastebėjau kad kuo toliau, tuo vis baisiau tos EC vaizduojamoso visokių tyrimų, tik pamiršta kad iškyrus nepilnamečių armiją didžioji dalis EC naudotojų jas pasirinko kaip saugesnę alternatyvą vietoje rūkymo. Bet tyrimuose jie nebando tirti neigiamo poveikio tarp rūkančių cigaretes ir naudojančių EC. Ir kaip aš jau ne kartą minėjau, tai man atrodo kad visi šitie straipsniai pasirodo ne tiek dėl kenkimo sveikatai, kiek dėl tabako kompanijų apyvartos sumažėjimo ir biudžeto praradimų dėl nesurenkamų akcizų ir mokesčių. Kas netingi tas panaršęs finansų ministerijos ar statistikos departamento puslapius gali labai greitai pamatyti kiek dešimčių milijonų nesumokama į biudžetą dėl rūkančių perėjimo prie EC. Jei ką tai nuo cigarečių pakelio kainos kaip minimum du trečdaliai patenka į biudžetą akcizo ir PVM pavidalu, EC naudotojai susimoka maksimum PVM, o daugelis išvis perka iš užsienio kur visi tie skysčiai ar bazės daug pigesni. Taip kad tų straipsnių dar pasirodys įvairiom temom, tik tiek kad su rūkymu kažkokių svarių palyginimų dėl kenksmingumo nebus.

Paantrinsiu Sopkiui ir Evaldui, tikrai nėra galbūt sveikiausias dalykas, tačiau rūkantys kai kurie pereina nuo "jei rukysi tau tikrai pzda" iki "jei garinsi, per ilgą laikotarpį gal ir kas bus pzda". Ir išvis, nuo kada galima Delfi skaityt tokius dalykus ar išvis kažką? straipsnis clickbait'as, tikriausiai užperkamasis dar. Ir bendrai, yra nerekomenduojama garinti esant nėščiai ir atrodo būna tokie perspėjimai. Tai iš esmės, jie gal ir nėra klystantys, bet iš esmės tikslas formuoti blogą požiūrį, nes pvz mano tėvas kažkaip netikėtai perėjo ant EC, tai dabar močiutė jau randa straipsnių, kad pasidalint ant FB, kaip yra blogai ir t.t., tai tokių nepasidomėjusių žmonių nuomonė ir formuojama atrodo

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Sopkis pagal rainele papasakos nebent kokia varza tau rekomenduojama ir ant kiek w garinti
    Supranti, taip jau yra, kad žmogus praeda vystytis nuo limbinės sistemos ( galvos smegenų dalis ) ir ta sistema suformuoja visą žmogų pagal tai kam ji užprogramuota. Programa vystoma 9 mėnesius ir priklauso nuo aplinkos ( įskaitant orus ). Visa tai kas užrašyta smegenyse yra perduodama į žmogaus išorę ir kadangi akys yra susiję su visais organais, tai jose atsispindi koks žmogus yra viduje. Yra labai nedaug žmonių, kurie lengvai sprendžia logines lygtis ir turi stiprią logiką. Pvz yra tokių žmonių, kurie gan sudėtingas problemas sprendžia kaip kasdiedinius dalykus ir jiems kažkokią sudėtingą problemą pasitelkiant savo protą išspręst kaip 2x2. Tokie žmonės paprastai turi žalias akis.
    Yra 2 vienodai svarbūs dalykai, nusprendžiant viską apie žmogų : akių rainelė ir veidas. Yra žmonių, kurie jau realiai supranta ką aš galiu pasakyt pažiūrėjęs į jų akis. Jie akis slepia. Iš tikro, mes esam ne kas kita kaip ligų kamuoliai ir kaip visos nulemtos ligos progresuos priklauso nuo mūsų pačių. Žmogaus smegenyse išsiskiria vienas hormonas, kurio išsiskyrimas nulemia visus kitus. Tai yra dopaminas. Jis saugo visą mūsų organizmą nuo ligų. Nuo jo priklauso mūsų motyvacija, sėkmė, atsparumas ligoms ir t.t. Kaip atsakas jam yra kortizolis ir įvykus stresui jis sunaikina viską, ką dopaminas yra sukūręs. Jeigu žmogus pilnas dopamino, jis yra sveikas. Jeigu dopamino nelikę - nepadeda jokie vaistai. Iš viso šito mes galim suprast vienintelę gyvenimo pamoką _ stengtis negyvent ir minimaliai bendraut su tais kurie mūsų nemyli. Visam pasaulyj mus myli tik vienas žmogus ir jis paprastai yra netoliese. Tereikia jį pamatyt...
    Nu nesupratau ir viskas...

Kaip realiai yra su tom elektroninėm cigaretėm. Garas yra smulkesnės dalelės už dūmus, todėl jos į organizmą prasiskverbia giliau. VG yra žinoma kaip stiprus žarnyno išderintojas, PG - mutagenas. Plaučiai yra didžiausias žmogaus organizme kraujagyslių rinkinys ir tai ką įkvepiam yra labai greit išnešiojama po visą organizmą. Tuo pačiu jau rūkant yra pažeidžiamas skrandis. Garinant viskas nueina giliau ir pažeidžia mūsų žarnyną. Žarnyne yra enterinė nervų sistema, kuri nervu klajokliu viską perduoda centrinei nervų sistemai. Tuo pačiu ajurvedoj pagrindinis gydymas yra aromaterapija, nes smegenyse yra receptoriai, kurie gaunant kvapus įjungia tam tikras funkcijas arba išjungia. Kažkiek galima pasiskaityt čia. Taigi, per elektroninės cigaretės garus mes veikiam visą organizmą ir kadangi ten nėra nieko natūralaus, tai veikiam neigiamai. Man jau seniai buvo įdėja elektroninei cigaretei pradėt naudot eterinius aliejus, bet eteriniai aliejai vidiniam vartojimui yra nerekomenduojami ir kažin ar net minimaliom dozėm tą bus galima padaryt, nes aromos perdozavimas duoda labai neigiamus rezultatus. Taip kad dabartinė elektroninė yra tik pradžia normalaus produkto vystymui ir aš pamenu, jog pirmojoj elektroninėj cigaretėj aromatas ir nikotinas buvo tiekiama oru. Mano supratimu tiekimas oru yra 100 kart geriau. Nuo seno yra vienas geras gydymo metodas, kai aromatai ar druskos sumaišoma su vandeniu ir vandenį kaitinant įkvepiami garai. Suprantat kur link reikia eit ?..
    Nu nesupratau ir viskas...