Page 22 of 24 FirstFirst ... 122021222324 LastLast
Results 211 to 220 of 239

Thread: Kiek laiko nerukau cigareciu?!

Ka garini, kad garinimas suteikia toki malonuma?
    Tesla WYE + Ammit, Eleaf Pico + Kayfun v5, Istick 40w + Kayfun mini v3

Praejau per trumpa laika nuo Aspire Nautiluso iki Kayfuno v4. Skyščius gaminu iš Avorios baziu ir aromatu. Po ilgu skoniu bandymu ir nemažai pinigu išmetimu apsistuojau ties Avoria Peach"n cream sumaiišyta santykiu 90. 10% su tabako skonio USA Reds, arba Gold Ducat.

Ką gi, metai be cigarečių. Pradžia buvo su Ego CE5, po to Protank 3 mini, Vamo, Kayfuno klonas. Per metus įrangos labai padaugėjo. EC tikslas buvo pagrinde finansinis, bet po to supratau kad peleninės kvapo atsisakymas irgi labai didelis pliusas. Per metus nuo keleto kaitiklių telpančių kišenėje žiurkėno valdos išsiplėtė iki visos lentynos ir stalčiaus spintoje. Per tą laiką surūkiau tik dvi cigaretes - vieną pradžioje neišlaikęs nikotino poreikio kai kaitiklio spiralė užsukant ant baterijos užstrumpino o atsarginio tada dar nesinešiojau, o antrą specialiai po 2.5 mėnesio, kad pamatyti poveikį. Baisiai skaudėjo galvą ir smarvė burnoje buvo neapsakoma. Reziumuojant - pavyko sutaupyti šiek tiek finansų, žiemą nebesloguoju, nes nereikia pusnuogiam į balkona lakstyti kai dūmo užsimanau. Ir seniau buvęs poreikis parūkyti pavirto į malonumo paiešką.

Narys
    Du metai 1 mėnesis :} Greit laikas bėga. Laikas atsinaujinti įrangą.
    My Gear: http://pastebin.com/2g4sjwyn

3 metai atgal, pabandziau nusipirkti pirma savo e. cigarete, nes norejau "mesti" rukyti. Pirmas mano isigytas prietaisas buvo paprastas EGO Twist su reguliojamais vatais ir mazdaug 1.8ohm kaitinimo galvutemis. Gerus metus naudojau ji ir buvo gan padorus prietaisas. Veliau, kazkaip tiesiog pamaniau jog uzteks (buvo vasara) ir numeciau isvis i stalciu visam laikui. Praejus porai menesiu ir pradejus testi mokslus universitete po vasaros atostogu, vel jauciau jog kyla potraukis rukyti. Rukant atsipalaiduoji, isvalai savo mintis ir gali tai naudoti kaip lengva buda socializuotis su zmonemis, kursiokais, destytojais ir t.t. Vos nenusipirkus cigareciu pakelio, nusprendziau vel issitraukti savo e. cigarete ir grizti prie tokios alternatyvos, o ne to slamsto. Taciau, pastebejau, kad mano EGO Twist e-cig jau pradejo gesti, prastai kaitino baterija ir nebekaitino kokybiskai skyscio. Nusprendziau pasiimti nauja varianta ir pasigriebiau Kanger Subtank Mini. Perejau nuo pradedanciojo, iki siek tiek pazengusio naudotojo. Isigilinau i e. cigareciu pasauli, pradejau gamintis savo spirales, savo skysti ir placiau dometis apie visa subjekta. Gailiuosi, kad nepamaciau tokio puslapio kaip fasttech.com ankciau ir lietuviskoje parduotuveje nemenka antkaini padejau ant savo aparato, taciau vienas modas ir kaitiklis dar tik pradzia

Perejus nuo cigareciu prie elektroninio varianto, per puse menesio jau pasijaute smarkus pokyciai. Uosle ir skonio receptoriai atsigavo, nebeliko kosulio, rubai nebesmirdejo cigaretemis. Net pasitikrinus krauja pas hematologa, kai tuo metu jau gera menesi vapinau, pastebejo ryskius pagerejimus kraujo kokybeje. Taigi is savo puses galiu teigti, kad el.cigarete yra daug sveikesne alternatyva uz cigaretes.
    HCigar VT133 DNA200 | Tsunami 24 RDA | Kayfun Prime | Gear RDA | Vandy Vape Berserker MTL

Pries kelis metus bandziau ego traukti, jos pagalba buvau sumazines rukyma. Po bandymo su automobiliu skristi ir nesekmingai nusileidus, e cigarete buvo numesta i sona. Gruodzio menesi nusipirkau subox mini. Dabar net paciam keista, kad po 27metu rukymo (isbandyti visokie vaistai ir kiti metimo budai) nereikia paprastu cigareciu, nors dar tik viena menesiuka ir 10 dienu be dumelio, bet man tai jau svente!!!

Dažnas dalyvis Airuna's Avatar
    Aš tai buvau bandžiusi kelis kartus elektroninę cigaretę, bet kažkaip nepatikdavo. Mano vienintelė priklausomybė cigaretės.
    Prieš pora savaičių draugė pasiūlė pabandyti savo elektroninę cigaretę, na ir nusipirkau skystį 18mg ir pripratau. Tai buvo ir tris dienas nerūkiau, bet dabar kažkaip į dieną turiu normalią parūkyt, nes nu patinka man rūkyt.
    Tikiuosi greit nebereikės ir tos vienos. Na svarbiausia negrįžti prie analogo.
    Tas vyras maišosi su analogu. Elektroninė kategoriškai atsisako pabandyt.

Išsiųsta naudojantis SM-A500FU Tapatalk 4 Lt
    Kayfun Lite ir mini Istick

Siandien pusmetis suejo su elektronine draugaujant ☺

Analogo sumažinimas jau yra pasiekimas, o jei dar tik viena į dieną - labai šaunu, ateityje ir tos nebesinorės.

Šiandien lygiai 3 metai kaip nebuvau paėmęs cigaretės į rankas. Ir dabar toks garinimas pas mane- keletą savaičių pagarinu, kokį mėnesį/porą būnu negarines. Po 17 metų priklausomybės tabakui jaučiuosi laisvas.