Page 14 of 24 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 239

Thread: Kiek laiko nerukau cigareciu?!

Re: Kiek laiko nerukau cigareciu?!

Jojo, slikstyne kaip reikiant buna. Prie gero graitai priorantama.

Dažnas dalyvis
    Quote Originally Posted by Aurimas View Post
    As kai isigyjau EC, nebeemiau analogo i dantis.
    Aš taip pat.
    Jac Vapour DNA, Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, KFL+, Achilles. Snake Oil, Blood, Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Labas visiems.
    Dumijau istisus 46 metus, garinu jau visas menuo. Per pirmas 2 dienas 4 kart pameginau analoga, paskutines cigaretes tebuvo vienas dumas.
    Abstinencijos nepajutau jokios {jokiu lomkiu}.
    Is teigimybiu : pradejau jaust kvapus, taisosi skonio receptoriai, automobilis nesmirda, liftu nustojau naudotis, miego uztenka maziau ir zmona patenkinta ir suva neprukscia i gara.
    Is neigiamu ...{dar nepastebeta}.
    Priimkit iGarine su pagarba Alfune.

Kablys 1261893600_40_1_USD_2_dark.png
    Ką daryt?
    Last edited by squall; 11-13-2013 at 02:27 AM.
    Garinu gliceriną ir propilenglikolį su belekokia technika....ir nesiparinu.

index.png

man atsoko noras rukyti tikras cigaretes po tryju dienu garinimo, net pradeda smirdeti...esu naujokas, info daug, net sunku susigaudyti

Kolkas savaite kaip nerukau analoginiu,ir visai lengvai tai pernesu.Galvojau bus sunkiau.Dziaugiuos kolkas,kad bent rubai nesmirda,ir draugei visai priimtinas mano garinimas.Prarukiau be pertraukos kokiu 25 metus,pirma savaite be sigareciu.Kaskam cia gal juokingai nuskambes kad tik savaite,bet man cia jau didelis zingsnis

Siandien 1 metai kai garinu EC .
    Analogo per tuos metus surukyta 0
    | VAMO V2 Mod ss | MOD 510 VV NO1 | EA Mechanical MOD l Eleaf iStick l KangerTech KBOX l

Quote Originally Posted by kkipsas View Post
    Siandien 1 metai kai garinu EC .
    Analogo per tuos metus surukyta 0
    Sveikinu. Man spalio menesi buvo 2 metai su EC, cigareciu taip pat 0. Dabar kas be atsitiktu, cigareciu mano puseje visada bus tik 0.
    | UD BALROG 70W TC kit | Kanger SUBOX Ceramic White |
    | AW IMR High Drain 18650 2000Mah | EFEST IMR 18650 35A 2500mAh |

Bitcoin: 1K2kLyy9Le9Saq2G3JKraRi3JheDBM2zDT

Dažnas dalyvis l33's Avatar
    Pora valandų. Aš naudoju EC ne tam kad mest rūkyt, o tam kad rūkyt. Naudoju ir įprastas cigaretes, ir e. Tiesa kartais porai sav. apsiriboju kuriuo nors vienu variantu.

O, as garinu nuo rugpjucio pradzios. Nemeluosiu per ta laika cigareciu parukydavau bet labai retai, prie alaus bokalo, kai chebra rukydavo, tai ir as paimdavau. Dabar namuose metos dar du visiskai pilni cigareciu pakeliai, bet kazkaip net netraukia.