Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 231 to 237 of 237

Thread: Kiek laiko nerukau cigareciu?!

Quote Originally Posted by kwtm View Post
    O dabar imk ir mazink po truputi tuos puffus..ziurek,gal ir is sitos palatos greit israsys
    Tai,kad patinka man dumint , kolkas bent jau, kazkada ir metus nerukiau,bet pradejau,vien del dumo. Cia didesne psichologine nepriklausomybe turbut... ziuresiu,bandysiu nuimt nikotina po truputi,o veliau kada nors gal ir garinima aplamai. Saves prievartaut nesiruosiu- patinka,tai naudoju, svarbiausia to š..do nebeimu.

Jau trys metai be dumo. Patenkintas, kaip dramblys. Garint mest nesiruosiu.

Kiek laiko nerukau cigareciu?!

Man bus du, per Kalėdas. O aromatų neišbandytų belenkiek. Mest nei noriu, nei reikia. Man net gi patinka. Ai jo, dar ir nešiukšlinu bikais ir Bic'ais
    Ir kol miglos kitiems į akis neputi, nieks nesiputoja.

Kovo menesi bus 4 metai kaip meciau rukyti, o garinimas neatsibodo, bei jokiu komplikaciju ar pasaliniu pojuciu neturiu. Pabandzius parukyti paprasta cigarete net nupurte ir priverte suvokti ant kiek garinti yra smagiau ir skaniau, bei kogero sveikiau.

Nuo "flomasterio" prie Kanger Subtank Mini. Tada prie rimtesniu ir galingesniu mod'u, bei DIY buildu su RDA deckais, nichromo fused claptonais, bei uzsakytu ir laukiamu DNA200 modu.

Idomu kas toliau laukia
    HCigar VT133 DNA200 | Tsunami 24 RDA | Velocity RDTA (clone) | Limitless Plus RDTA

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Mano pirmas jubiliejus - šiandien 1 metai be cigaretės. Ačiū už sveikinimus. (nesutaupiau nieko , tik pilvas +10 kg užaugo ir ant stalo krūva įrangos, o šaldytuve skysčių ir aromų viena lentyna, bet sėdžiu patenkintas)
    Netyčia užmačiau - vėl man jubiliejus Kaip tik šiandien 999 dienos be cigaretės. Įrangos krūva dar didesnė užaugo ir skystimų su aromom šaldytuve lentyna išsiplėtė, nebetelpa
    Gero garo
    Na netelpa viskas ... : D

Sveikinimai Gražus skaičius ir daug laiko..

Sveikinu su 1000-taja diena!