Page 3 of 83 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 830

Thread: Skysčių rekomendacijos

ogis
    Guest
    nu nezinau,man per brangus skysciai ten.dar priedo neturi buteliuko 50ml.as uzsakau sau kokius 4-5 tokius buteliukus ir ramu.

Aisku siustis paciam is uzsienio keliais litais pigiau, bet kai pagalvoji apie laiko skirtuma, tai kazkaip atsikrato ta mintis. Ypac kai skysciai cia atitinka mano poreikius, kolkas gerai. Kai kazkokio skyscio reikes, ir cia neis gauti, tai parsisiusciau ir as tokiu atveju.

O kaip su skysciu siuntimu is uzsienio pastu? Juk yra limitas, jei neklystu ~80ml siunciant pastu. Neprisikabino dar prie taves?

As turiu savo sarase norimu ismeginti skysciu, pirmas gamintojo "Dekang", o labiausiai noreciau ismeginti: "Johnson Creek Original Smoke Juice", gal kas jau bande?

ogis
    Guest
    kartais prisikabina wilniuj muitine patikrina,bet tai uz patikrinima ten apie 16lt susimoki ir wiskas.Del to limito tai nezinau,nes wiena karta siunciau tai apie 250-300ml.Bet ir uz muita tada susimokejau

As kiek domejausi, tai pastu limitas yra 80ml Nu gal neprisikabins rimciau

ogis
    Guest
    Nu nezinau,as wisada imu tik po 50 ml buteliukus.tai maziau 3 tikrai neuzsakineju,neapsimoka.

ogis
    Guest
    i mane galit kreiptis tik del waisiniu ir wisokiu gerimu skoniotabako nelabai megstu.

Matyt taip stipriai netikrina, kaip patys teigia. Na gerai, kad nekyla problemu

Gal bandei tokius: "Root Beer" ir "Top Banana"?
    Dar visai noreciau pabandyti Menthol'i.

ogis
    Guest
    Tu dwieju nesu bandes.O mentoli galiu uz dyka atiduot.Pasiemiau 70ml buteliuka uz 10 baksu atrodo.Tai dar iki siol puse yra.Bent man tai toks meslas,emiau tik del to ,kad daug ir uz pigiai.